RPG třikrát jinak

První screenshoty ze Seekera, Stormbringeru a Anachronoxu.

Anachronox
RPG na enginu z Quaka 2 - zní to dost zvláštně, že? Dokonce si to má být podobné s Final Fantasy 7, což už si prakticky vůbec nedovedu představit. Pravdou je, že ten quakovský engine má být hodně modifikovaný, dokonce tak hodně, že ve hře budete moci ovládat až tři postavy (což vám v Quakovi určitě ohromně chybělo :-). Celou vaši skupinu však může tvořit až sedm lidí. Náplní Anachronoxu je hlavně průzkum jiných dimenzí a nelítostný boj s těmi, kdo by vám přitom chtěli překážet. Samozřejmostí je používání přehršle zbraní a předmětů, bez kterých by se plnění vašich questů protáhlo zřejmě až někam do nedohledna. Svojí zásluhu by na tom měla i obrovská rozloha hry, neboť se mluví o více než stovce úrovní a zhruba 150 nepřátelských postavičkách.

     


Seeker
RPG adventure s celým názvem Seeker: One - The Story of Mimb poběží na 3D enginu Hydra a jeho zvláštností budou downloadovatelné epizody, které budou k dispozici na Internetu. Potěšit by vás mohlo i to, že hra bude přeložená do několika jazyků, i když pochybuji, že mezi nimi bude i čeština. Výrobce - Logic Factory - uveřejnil na svých stránkách následující obrázky, na které se teď můžete podívat.

     

     


Stormbringer
Firma Snowball Interactive zveřejnila první screenshoty z připravovaného RPG Stormbringer, což bude svým způsobem počítačová adaptace novely Michaela Moorcocka o hrdinném Elricovi. Datum vydání (druhé čtvrtletí toku 2001) je zatím tak daleko, že žádné konkrétnější informace nejsou k dispozici. Takže zatím jen ty obrázky.

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A