RTS Satellite Reign bojuje na Kickstarteru o přízeň hráčů

Duchovní otcové Syndicate Wars na Kickstarteru spustili svůj nový projekt Satellite Reign, který během tří dní vybral už skoro polovinu požadované částky a není se proč divit. Hra zatím vypadá velmi slibně.
RTS Satellite Reign bojuje na Kickstarteru o přízeň hráčů

Studio 5 Lives přes čím dál tím více oblíbený portál Kickstarter představilo svoji novou připravovanou RTS hru Satellite Reign, která vypadá zatím velmi zajímavě a nikoho určitě nezarazí, že za pouhopouhé tři dny vybrala už skoro polovinu z požadované částky. Satellite Reign podle prvních dostupných informacích má nakročeno směle k úspěšnému konci, protože se pokusí hráči nabídnout zcela nový zážitek.

Tahákem hry má být živoucí svět, kde hlavním protivníkem budou obří korporace, kteří se přiživují na prostých občanech. Jak jinak. Vašim úkolem nebude nic jiného, nežli tyto "zazobance" připravit o majetek, vystrnadit z města nebo je například poslat pod drn. Pouze hráč a jeho chování bude určovat směr celé hry, a pokud mu nebude vyhovovat ani jedna varianta, tak si jednoduše vytvoří další. Proto si každý může hru přizpůsobit obrazu svému.

1372420877-concept-03.jpg 1372420879-concept-04.jpg 1372420880-concept-02.jpg

Na výběr bude ze čtyř agentů, kde každý disponuje různými specifickými vlastnostmi. Bezhlavý útok, nenápadná infiltrace objektu či pomocí propagandy ovlivnit občany města, a tak svrhnout diktaturu? Není problém, vše záleží pouze na hráči.

Sice jsme takové sliby slyšeli od vývojářů už nespočetněkrát a téma není bůhvíjak originální, i přesto by byla škoda takový nápad nechat bez povšimnutí. Pokud vás tedy Satellite Reign zaujal, neváhejte a podpořte vývojáře, kteří mají zatím parádně nakročeno.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

včera | | 36 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |