Rychleji než blesk v Ridge Racer 6 videu

Ridge Racer byl vždy spojován s Playstation, jako jeden z prvních titulů vycházející na novou platformu. Však to není tak dávno, co jsme tu měli Ridge Racer pro PSP. Ovšem Ridge Racer 6 mění strany a vyjde jako jeden z prvních titulů na Xbox 360. A dnes se můžete ve videu podívat, co nás v dohledné době čeká. Sice se jedná o záběry pořízené kamerou, ale video je ve vysokém rozlišení, tak si můžete vychutnat grafiku do nejmenších detailů.

  

Zcela klasicky se jedná o arkádové závody v té nejryzejší formě, ovšem po vizuální stránce vyšroubované do maxima. Ve videu uvidíte jízdu po jednom okruhu situovaném na břehu oceánu a míra detailů doslova vyráží dech. Silnice opravdu vypadá jako skutečná, při průjezdu cílem vzduchem poletují fáborky, sem tam proletí skvěle vypadající letadlo či vrtulník.

Download: Trailer (40 Mb)

Doupě komentuje:Podle videa se máme opravdu na co těšit a ukazuje se, jak budou hry na konzolích nové generace opravdu vypadat. Jen doufáme, že dočkáme i jiných změn, než jen neuvěřitelně vypadající grafiky.

Související informace (Ridge Racer 6):
Platforma: Xbox 360
Žánr: Závodní
Výrobce: Namco (
http://www.namco.com)
Vydavatel: Namco (
http://www.namco.com)
Homepage: Zatím není
Předpokládané datum vydání: listopad 2005 

Zdroj: Gametarilers


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |