S Becherovkou ke sto litrům

Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?
S Becherovkou ke sto litrům
Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?

Důvod se vždycky najde. Tak alespoň zní stěžejní slogan společnosti Jan Becher, který se dnes a denně ozývá v televizích v podobě vtipně provedených šotů. Co ovšem může přinést spojení – Becherovka – počítačové hry – velká výhra? Spoustu a spoustu legrace, stejně jako i napětí až do konce. O co tedy jde? Karlovarská společnost se rozhodla formou nezanedbatelné finanční, jakož i naturální odměny, podpořit rozvoj her v naší republice a ohlásila proto v březnu soutěž "Becherovka game". Je to soutěž především pro týmy, které umí vytvářet hry.

Pokud kdykoliv do konce listopadu zašlete na adresu společnosti Jan Becher vámi vytvořenou originální hru s tématem Becherovky, máte velkou šanci vyhrát jednu z dvaceti jedna cen, které jsou celkově k mání. Hlavní cena, 100000 Kč je největší motivující složkou, nicméně ani dalších dvacet cen útěchy není špatných - ti získají dárkový balík. Ten obsahuje 4,5 litrovou láhev Becherovky, plechové dárkové balení litrové láhve Becherovky, dárkové balení láhve Becherovky velikosti 0,7L s dvěmi sklenicemi, dárkové balení půllitrové láhve Becherovky s dvěma kalíšky, karton Becherovka-Rapid-mix (3L Becherovky a 3 L Rapidu) a trička, baseballovou čepici a další užitečné předměty.

Hry se budou hodnotit v několika kategoriích – Nápad, Hratelnost, Zábava, Grafice a Hladkosti Chodu (předpokládám odladěnost a plynulost engine hry). Vítěz s největším bodovým skóre pak zcela pochopitelně vyhrává. Podrobnosti ohledně soutěže, jako například detaily a podmínky najdete na stránkách likérky, a sice na adrese http://www.janbecher.cz/ (zde bych rád pogratuloval tvůrcům stránek, kteří vytvořili opravdu vynikající design).

Jak jistě sami uznáte, není to zcela všední nabídka – věřím, že spousta týmů se po dočtení tohoto článku uzavře do sebe, zavřou se v klubovně podobně jako Rychlé Šípy a nevylezou, dokud nevytvoří svou vlastní hru na PC. Motivace je vždy hybným motorem veškerých lidských konání, proč by tomu tak nemělo tedy být tak i v oblasti počítačových her? A víte, že mi to přijde úplně stejné, jako když Dommelsch měl své šipky a kulečník v barvách oblíbeného holandského pivovaru?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

15.  8.  2018 | | 4 N/A
Red Dead Redemption 2 vypadá jako dokonalá westernovka od Tarantina

Red Dead Redemption 2 vypadá jako doko…

Rockstar špatné hry nedělá. A když spojíte divoký západ s jedním z nejlepších studií, máte zaděláno na hit.

12.  8.  2018 |
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |
Fotoseriál z českého survival royale: Vigor pěkně zblízka

Fotoseriál z českého survival royale: …

Další český battle royale začíná vystrkovat růžky. Jak vypadá a jak působí?

7.  8.  2018 |
Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy budou pixely sexy

Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy…

Sexualita ve hrách již dávno není tabu. Přesvědčte se s námi.

10.  8.  2018 |