S Becherovkou ke sto litrům

Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?
S Becherovkou ke sto litrům
Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?

Důvod se vždycky najde. Tak alespoň zní stěžejní slogan společnosti Jan Becher, který se dnes a denně ozývá v televizích v podobě vtipně provedených šotů. Co ovšem může přinést spojení – Becherovka – počítačové hry – velká výhra? Spoustu a spoustu legrace, stejně jako i napětí až do konce. O co tedy jde? Karlovarská společnost se rozhodla formou nezanedbatelné finanční, jakož i naturální odměny, podpořit rozvoj her v naší republice a ohlásila proto v březnu soutěž "Becherovka game". Je to soutěž především pro týmy, které umí vytvářet hry.

Pokud kdykoliv do konce listopadu zašlete na adresu společnosti Jan Becher vámi vytvořenou originální hru s tématem Becherovky, máte velkou šanci vyhrát jednu z dvaceti jedna cen, které jsou celkově k mání. Hlavní cena, 100000 Kč je největší motivující složkou, nicméně ani dalších dvacet cen útěchy není špatných - ti získají dárkový balík. Ten obsahuje 4,5 litrovou láhev Becherovky, plechové dárkové balení litrové láhve Becherovky, dárkové balení láhve Becherovky velikosti 0,7L s dvěmi sklenicemi, dárkové balení půllitrové láhve Becherovky s dvěma kalíšky, karton Becherovka-Rapid-mix (3L Becherovky a 3 L Rapidu) a trička, baseballovou čepici a další užitečné předměty.

Hry se budou hodnotit v několika kategoriích – Nápad, Hratelnost, Zábava, Grafice a Hladkosti Chodu (předpokládám odladěnost a plynulost engine hry). Vítěz s největším bodovým skóre pak zcela pochopitelně vyhrává. Podrobnosti ohledně soutěže, jako například detaily a podmínky najdete na stránkách likérky, a sice na adrese http://www.janbecher.cz/ (zde bych rád pogratuloval tvůrcům stránek, kteří vytvořili opravdu vynikající design).

Jak jistě sami uznáte, není to zcela všední nabídka – věřím, že spousta týmů se po dočtení tohoto článku uzavře do sebe, zavřou se v klubovně podobně jako Rychlé Šípy a nevylezou, dokud nevytvoří svou vlastní hru na PC. Motivace je vždy hybným motorem veškerých lidských konání, proč by tomu tak nemělo tedy být tak i v oblasti počítačových her? A víte, že mi to přijde úplně stejné, jako když Dommelsch měl své šipky a kulečník v barvách oblíbeného holandského pivovaru?

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

včera |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A