S Becherovkou ke sto litrům

Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?
S Becherovkou ke sto litrům
Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?

Důvod se vždycky najde. Tak alespoň zní stěžejní slogan společnosti Jan Becher, který se dnes a denně ozývá v televizích v podobě vtipně provedených šotů. Co ovšem může přinést spojení – Becherovka – počítačové hry – velká výhra? Spoustu a spoustu legrace, stejně jako i napětí až do konce. O co tedy jde? Karlovarská společnost se rozhodla formou nezanedbatelné finanční, jakož i naturální odměny, podpořit rozvoj her v naší republice a ohlásila proto v březnu soutěž "Becherovka game". Je to soutěž především pro týmy, které umí vytvářet hry.

Pokud kdykoliv do konce listopadu zašlete na adresu společnosti Jan Becher vámi vytvořenou originální hru s tématem Becherovky, máte velkou šanci vyhrát jednu z dvaceti jedna cen, které jsou celkově k mání. Hlavní cena, 100000 Kč je největší motivující složkou, nicméně ani dalších dvacet cen útěchy není špatných - ti získají dárkový balík. Ten obsahuje 4,5 litrovou láhev Becherovky, plechové dárkové balení litrové láhve Becherovky, dárkové balení láhve Becherovky velikosti 0,7L s dvěmi sklenicemi, dárkové balení půllitrové láhve Becherovky s dvěma kalíšky, karton Becherovka-Rapid-mix (3L Becherovky a 3 L Rapidu) a trička, baseballovou čepici a další užitečné předměty.

Hry se budou hodnotit v několika kategoriích – Nápad, Hratelnost, Zábava, Grafice a Hladkosti Chodu (předpokládám odladěnost a plynulost engine hry). Vítěz s největším bodovým skóre pak zcela pochopitelně vyhrává. Podrobnosti ohledně soutěže, jako například detaily a podmínky najdete na stránkách likérky, a sice na adrese http://www.janbecher.cz/ (zde bych rád pogratuloval tvůrcům stránek, kteří vytvořili opravdu vynikající design).

Jak jistě sami uznáte, není to zcela všední nabídka – věřím, že spousta týmů se po dočtení tohoto článku uzavře do sebe, zavřou se v klubovně podobně jako Rychlé Šípy a nevylezou, dokud nevytvoří svou vlastní hru na PC. Motivace je vždy hybným motorem veškerých lidských konání, proč by tomu tak nemělo tedy být tak i v oblasti počítačových her? A víte, že mi to přijde úplně stejné, jako když Dommelsch měl své šipky a kulečník v barvách oblíbeného holandského pivovaru?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát nebo přát k Vánocům

Nejlepší hry pro PC, které si teď může…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

10.  11.  2018 | | 4 N/A
Sid Meier

Sid Meier's Civilization: Nový úsvit -…

Jednou z očekávaných deskoherních novinek letošního podzimu byla bezpochyby nová Civilizace s přídomkem Nový úsvit. Jak se nástupce dnes už legendární Sid Meier´s Civilization povedl?Prozradíme vám, že v konkurenci strategických her se rozhodně neztratí, ale více už v naší recenzi.

4.  11.  2018 | | 1 N/A
Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky lákají do bitevní vřavy (galerie)

Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky l…

Co si budeme povídat, Frostbite engine je prostě to nejlepší, co střílečky z pohledu první osoby v dnešní době mohou mít.

15.  11.  2018 | | 9 N/A
Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla oznámena předělávka Reforged

Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla o…

Čtvrtý díl se bohužel nechystá, fanoušci Warcraftu ale dostali pěkný dárek od Blizzardu.

3.  11.  2018 | | 25 N/A
Call Of Duty: Black Ops 4 - měsíc poté aneb hráči vs fakta (galerie)

Call Of Duty: Black Ops 4 - měsíc poté…

Uplynulo teprve pár týdnů, ale již nyní jsou některé skutečnosti evidentní.

7.  11.  2018 | | 2 N/A