S Becherovkou ke sto litrům

Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?
S Becherovkou ke sto litrům
Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?

Důvod se vždycky najde. Tak alespoň zní stěžejní slogan společnosti Jan Becher, který se dnes a denně ozývá v televizích v podobě vtipně provedených šotů. Co ovšem může přinést spojení – Becherovka – počítačové hry – velká výhra? Spoustu a spoustu legrace, stejně jako i napětí až do konce. O co tedy jde? Karlovarská společnost se rozhodla formou nezanedbatelné finanční, jakož i naturální odměny, podpořit rozvoj her v naší republice a ohlásila proto v březnu soutěž "Becherovka game". Je to soutěž především pro týmy, které umí vytvářet hry.

Pokud kdykoliv do konce listopadu zašlete na adresu společnosti Jan Becher vámi vytvořenou originální hru s tématem Becherovky, máte velkou šanci vyhrát jednu z dvaceti jedna cen, které jsou celkově k mání. Hlavní cena, 100000 Kč je největší motivující složkou, nicméně ani dalších dvacet cen útěchy není špatných - ti získají dárkový balík. Ten obsahuje 4,5 litrovou láhev Becherovky, plechové dárkové balení litrové láhve Becherovky, dárkové balení láhve Becherovky velikosti 0,7L s dvěmi sklenicemi, dárkové balení půllitrové láhve Becherovky s dvěma kalíšky, karton Becherovka-Rapid-mix (3L Becherovky a 3 L Rapidu) a trička, baseballovou čepici a další užitečné předměty.

Hry se budou hodnotit v několika kategoriích – Nápad, Hratelnost, Zábava, Grafice a Hladkosti Chodu (předpokládám odladěnost a plynulost engine hry). Vítěz s největším bodovým skóre pak zcela pochopitelně vyhrává. Podrobnosti ohledně soutěže, jako například detaily a podmínky najdete na stránkách likérky, a sice na adrese http://www.janbecher.cz/ (zde bych rád pogratuloval tvůrcům stránek, kteří vytvořili opravdu vynikající design).

Jak jistě sami uznáte, není to zcela všední nabídka – věřím, že spousta týmů se po dočtení tohoto článku uzavře do sebe, zavřou se v klubovně podobně jako Rychlé Šípy a nevylezou, dokud nevytvoří svou vlastní hru na PC. Motivace je vždy hybným motorem veškerých lidských konání, proč by tomu tak nemělo tedy být tak i v oblasti počítačových her? A víte, že mi to přijde úplně stejné, jako když Dommelsch měl své šipky a kulečník v barvách oblíbeného holandského pivovaru?

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

24.  4.  2018 | | 239 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Frostpunk: přežijete stoletou zimu? (recenze)

Frostpunk: přežijete stoletou zimu? (r…

Pokud celý svět upadne do šílené zimy, bude přežití lidstva viset na vlásku. Jste schopni zajistit lidem v ledovém městě šanci na život?

24.  4.  2018 |