S Becherovkou ke sto litrům

Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?
S Becherovkou ke sto litrům
Jistě nejste sami, které zaujala výzva uvedená coby titulek článku. Jakkoliv bulvárně může vyznít, skrývá se za ním jen a pouze velmi zajímavá pravda – společnost Jan Becher totiž pro nadšence počítačových her uspořádala velkou soutěž, kde zkrátka nepřijde nikdo – žádá se jen trochu invencí a smysl pro počítačové hry. Za sto litrů to je docela málo, ne?

Důvod se vždycky najde. Tak alespoň zní stěžejní slogan společnosti Jan Becher, který se dnes a denně ozývá v televizích v podobě vtipně provedených šotů. Co ovšem může přinést spojení – Becherovka – počítačové hry – velká výhra? Spoustu a spoustu legrace, stejně jako i napětí až do konce. O co tedy jde? Karlovarská společnost se rozhodla formou nezanedbatelné finanční, jakož i naturální odměny, podpořit rozvoj her v naší republice a ohlásila proto v březnu soutěž "Becherovka game". Je to soutěž především pro týmy, které umí vytvářet hry.

Pokud kdykoliv do konce listopadu zašlete na adresu společnosti Jan Becher vámi vytvořenou originální hru s tématem Becherovky, máte velkou šanci vyhrát jednu z dvaceti jedna cen, které jsou celkově k mání. Hlavní cena, 100000 Kč je největší motivující složkou, nicméně ani dalších dvacet cen útěchy není špatných - ti získají dárkový balík. Ten obsahuje 4,5 litrovou láhev Becherovky, plechové dárkové balení litrové láhve Becherovky, dárkové balení láhve Becherovky velikosti 0,7L s dvěmi sklenicemi, dárkové balení půllitrové láhve Becherovky s dvěma kalíšky, karton Becherovka-Rapid-mix (3L Becherovky a 3 L Rapidu) a trička, baseballovou čepici a další užitečné předměty.

Hry se budou hodnotit v několika kategoriích – Nápad, Hratelnost, Zábava, Grafice a Hladkosti Chodu (předpokládám odladěnost a plynulost engine hry). Vítěz s největším bodovým skóre pak zcela pochopitelně vyhrává. Podrobnosti ohledně soutěže, jako například detaily a podmínky najdete na stránkách likérky, a sice na adrese http://www.janbecher.cz/ (zde bych rád pogratuloval tvůrcům stránek, kteří vytvořili opravdu vynikající design).

Jak jistě sami uznáte, není to zcela všední nabídka – věřím, že spousta týmů se po dočtení tohoto článku uzavře do sebe, zavřou se v klubovně podobně jako Rychlé Šípy a nevylezou, dokud nevytvoří svou vlastní hru na PC. Motivace je vždy hybným motorem veškerých lidských konání, proč by tomu tak nemělo tedy být tak i v oblasti počítačových her? A víte, že mi to přijde úplně stejné, jako když Dommelsch měl své šipky a kulečník v barvách oblíbeného holandského pivovaru?

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě nikdy nevypadalo lépe

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě…

Grand Theft Auto 5 dostává grafické modifikace takřka každý měsíc. Nyní máte před sebou špičku současné tvorby - Project NVRX.

4.  11.  2017 | | 10 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

včera | | 10 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |