S Games with Gold bude v září zdarma Prison Architect a střílečka Livelock

Xbox se tentokrát obloukem vyhnul AAA titulům, ale to neznamená, že by přinesl málo zábavy.
S Games with Gold bude v září zdarma Prison Architect a střílečka Livelock

Nabídka her zdarma pro majitele Xbox Live Gold vám dá možnost stavět vězení nebo třeba zachraňovat. Samozřejmě, že ne řečněním, ale pořádným kvérem.

Jak budete řídit trestance?

Prison Architect je velmi populární hra, ve které budujete svoji věznici a snažíte se ji udržet v klidu, aby vám ji trestanci kompletně nezlikvidovali. Jednoduché grafické zpracování ale neznamená jednoduchou hru. Budete si muset hlídat každičký detail, abyste zamezili vzpouře chlapíků v oranžovém.

Mise za obnovením lidstva

Ve hře Livelock se podíváte do světa ovládaného stroji, v němž už zbývá po lidi poslední naděje. Musíte obnovit jejich populaci. Na získání potřebných pomůcek k tomuhle nesnadnému úkolu nemusíte být sami. Zastřílet si můžete v kooperaci až se dvěma kamarády. Odvraťte společně nadvládu počítačem řízených padouchů.

Xbox 360 a kostičky nebo retro

Ani předplatitelé na Xboxu 360 nemusejí zoufat. Tentokrát v nabídce bude jedna z řady LEGO her se Star Wars tématikou. Konkrétně LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Zažijete spoustu dobrodružství svých oblíbených postav, a to všechno navíc v zábavné kooperaci s kamarády.

Jako druhou hru potom dostanete Sega Vintage Collection: Monster World. Rovnou tři hry ze světa stařičkého RPG. Budete tak mít možnost dokončit velké dobrodružství, jehož zakončení ve své době nebylo mimo Japonsko vůbec dostupné.

Hry se budou jako vždy zpřístupňovat postupně a první kousky dostanete k dispozici od 1. září. Livelock a Sega Vintage Collection potom do ruky dostanete 16. září. Vybrali jste si něco z tohoto seznamu, nebo tentokrát hry zdarma přejdete mávnutím ruky?

Nejnovější komentáře