S nákupem herních studií jsme rozhodně neskončili, říká Phil Spencer

Seznam studií pod taktovkou Microsoftu ještě poroste.

Šéf Xboxové divize Phil Spencer v rozhovoru pro Wall Street Journal nedávno poznamenal, že růst herní divize Microsoft Studios, která v tuto chvíli čítá 23 studií, bude pokračovat i nadále. 

"Jsem moc pyšný na některé tvůrce, kteří se rozhodli stát součástí divize Xbox," odpověděl na otázku Spencer. "Když se podíváte na některé lidi, které jsme přizvali do rodiny a se kterými jsme založili partnerství, jsou vývojáři, se kterými máme už dlouhodobé vztahy. Nyní se k nám přidali a mají možnost vidět náš výhled do budoucna, a já chci aby měli možnost dělat svou nejkreativnější práci jako součást našeho týmu."

"Takže vždy vyhlížíme lidi, které vidíme jako potenciální skvělé partnery a které by sedli naší herní strategii. Rozhodně tedy nekončíme," dodal. "Je to jedna z výhod být součástí Microsoftu a mít možnost na vše koukat z dlouhodobého hlediska. Obohacování portfolia novými kreativními lidmi je toho součástí."

Váš názor Další článek: CD Projekt odkládá next-gen verze Zaklínače 3 a Cyberpunku na příští rok

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Dávné megatsunami na Marsu zřejmě způsobila „chicxulubská“ planetka

Dávné megatsunami na Marsu zřejmě způsobila „chicxulubská“ planetka

** pPodle jedná hypotézy byla podstatná část povrchu Marsu tvarována dávnou megatsunami ** . Za původce této globální katastrofy byl považován dopad planety či jádra komety ** Vědci nyní vystopovali impaktní kráter, který podle nich těsně souvisí se zmíněnou megatsunami

Stanislav Mihulka
KatastrofyMars

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách