S Nomaticou je život hrou

Jako jedno z předvánočních překvapení pro potenciální klienty společnost Nomatica nachystala další rozšíření svého sortimentu. Tentokrát se jedná o doplnění herních konzolí o nejnovější videohry na trhu.

Francouzská společnost Nomatica, která prodává techniké výrobky po celé Evropě, již obsloužila svého 400 000. klienta. V těchto dnech se zaměřila na všechny vášnivé hráče, aby jim zprostředkovala PC i video hry, a spouští na svých stránkách www.nomatica.cz novou rubriku věnovanou právě tomuto tématu. Jedná se o anglickou verzi čerstvých novinek na trhu pro PC, PS2, Xbox, Game Cube a Gameboy Advance.

Nomatica se chystá nabízet nové produkty této kategorie a během začátku roku 2005 významně doplňovat svou nabídku her tak, aby uspokojila i nadšené hráče naší doby. V České republice bude často nabízet hry v předstihu díky tomu, že její nákupní servis operuje na světové úrovni a jedná přímo u zdrojů.

Nomatica je jediným e-shopem v České republice, původně prodávájícím digitální fotoaparáty a kamery, který dnes už nabízí zároveň MP3 přehrávače, výrobky výpočetní techniky a další a k tomu všemu i PC a videohry.

Obecně o Nomatice:

Společnost byla vytvořena v roce 2000. Dnes je evropským lídrem v online prodeji digitálních fotoaparátů a kamer a nejen to: doručuje celkově do 70 zemí po celém světě. Nomatica rozšiřuje svůj sortiment o mobilní telefony vybavené digitálním fotoaparátem, MP3 přehrávače, video projektory, USB klíče a nabízí celkově více než 4 200 produktů více než 40 značek za ceny až o 30 % nižší než obyčejně na trhu. Akcie společnosti byly kótovány na burze v červnu roku 2001. Během období 2003-2004 dosáhla celkového obratu v hodnotě 54,9 milionů eur a růstu o více než o 85 % a vydobyla si tím pozici jednoho z největších internetových obchodů „Business to Consumer“ v Evropě. Nomatica ohlásila předpovězenou hodnotu celkového obratu 2004-2005: 105 milionů eur.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce