S Nomaticou je život hrou

Jako jedno z předvánočních překvapení pro potenciální klienty společnost Nomatica nachystala další rozšíření svého sortimentu. Tentokrát se jedná o doplnění herních konzolí o nejnovější videohry na trhu.

Francouzská společnost Nomatica, která prodává techniké výrobky po celé Evropě, již obsloužila svého 400 000. klienta. V těchto dnech se zaměřila na všechny vášnivé hráče, aby jim zprostředkovala PC i video hry, a spouští na svých stránkách www.nomatica.cz novou rubriku věnovanou právě tomuto tématu. Jedná se o anglickou verzi čerstvých novinek na trhu pro PC, PS2, Xbox, Game Cube a Gameboy Advance.

Nomatica se chystá nabízet nové produkty této kategorie a během začátku roku 2005 významně doplňovat svou nabídku her tak, aby uspokojila i nadšené hráče naší doby. V České republice bude často nabízet hry v předstihu díky tomu, že její nákupní servis operuje na světové úrovni a jedná přímo u zdrojů.

Nomatica je jediným e-shopem v České republice, původně prodávájícím digitální fotoaparáty a kamery, který dnes už nabízí zároveň MP3 přehrávače, výrobky výpočetní techniky a další a k tomu všemu i PC a videohry.

Obecně o Nomatice:

Společnost byla vytvořena v roce 2000. Dnes je evropským lídrem v online prodeji digitálních fotoaparátů a kamer a nejen to: doručuje celkově do 70 zemí po celém světě. Nomatica rozšiřuje svůj sortiment o mobilní telefony vybavené digitálním fotoaparátem, MP3 přehrávače, video projektory, USB klíče a nabízí celkově více než 4 200 produktů více než 40 značek za ceny až o 30 % nižší než obyčejně na trhu. Akcie společnosti byly kótovány na burze v červnu roku 2001. Během období 2003-2004 dosáhla celkového obratu v hodnotě 54,9 milionů eur a růstu o více než o 85 % a vydobyla si tím pozici jednoho z největších internetových obchodů „Business to Consumer“ v Evropě. Nomatica ohlásila předpovězenou hodnotu celkového obratu 2004-2005: 105 milionů eur.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

22.  1.  2018 | | 8 N/A
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |