S Nomaticou je život hrou

Jako jedno z předvánočních překvapení pro potenciální klienty společnost Nomatica nachystala další rozšíření svého sortimentu. Tentokrát se jedná o doplnění herních konzolí o nejnovější videohry na trhu.

Francouzská společnost Nomatica, která prodává techniké výrobky po celé Evropě, již obsloužila svého 400 000. klienta. V těchto dnech se zaměřila na všechny vášnivé hráče, aby jim zprostředkovala PC i video hry, a spouští na svých stránkách www.nomatica.cz novou rubriku věnovanou právě tomuto tématu. Jedná se o anglickou verzi čerstvých novinek na trhu pro PC, PS2, Xbox, Game Cube a Gameboy Advance.

Nomatica se chystá nabízet nové produkty této kategorie a během začátku roku 2005 významně doplňovat svou nabídku her tak, aby uspokojila i nadšené hráče naší doby. V České republice bude často nabízet hry v předstihu díky tomu, že její nákupní servis operuje na světové úrovni a jedná přímo u zdrojů.

Nomatica je jediným e-shopem v České republice, původně prodávájícím digitální fotoaparáty a kamery, který dnes už nabízí zároveň MP3 přehrávače, výrobky výpočetní techniky a další a k tomu všemu i PC a videohry.

Obecně o Nomatice:

Společnost byla vytvořena v roce 2000. Dnes je evropským lídrem v online prodeji digitálních fotoaparátů a kamer a nejen to: doručuje celkově do 70 zemí po celém světě. Nomatica rozšiřuje svůj sortiment o mobilní telefony vybavené digitálním fotoaparátem, MP3 přehrávače, video projektory, USB klíče a nabízí celkově více než 4 200 produktů více než 40 značek za ceny až o 30 % nižší než obyčejně na trhu. Akcie společnosti byly kótovány na burze v červnu roku 2001. Během období 2003-2004 dosáhla celkového obratu v hodnotě 54,9 milionů eur a růstu o více než o 85 % a vydobyla si tím pozici jednoho z největších internetových obchodů „Business to Consumer“ v Evropě. Nomatica ohlásila předpovězenou hodnotu celkového obratu 2004-2005: 105 milionů eur.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Unikly slevové akce Steamu, Halloween a Černý pátek vám vysají peněženku

Unikly slevové akce Steamu, Halloween …

Již tradičně předčasně unikají informace o připravovaných slevových tornádech na Steamu, které začnou už během následujících dní.

21.  10.  2017 |
Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou zábava, i když ještě nejsou dodělané

Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou záb…

Nová hra vám umožní stavět tratě a posílat po nich mašinky. Budete budovat a vydělávat. Herní model je zábavný a grafika líbivá. Hra má ještě dost nedostatků a není divu, zatím se totiž jedná o vývojovou verzi dostupnou v rámci předběžného přístupu. I přesto už ale poskytne docela dost zábavy.

20.  10.  2017 | | 13 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A