S Nomaticou je život hrou

vytisknout velikost písma
S Nomaticou je život hrou

Jako jedno z předvánočních překvapení pro potenciální klienty společnost Nomatica nachystala další rozšíření svého sortimentu. Tentokrát se jedná o doplnění herních konzolí o nejnovější videohry na trhu.

Francouzská společnost Nomatica, která prodává techniké výrobky po celé Evropě, již obsloužila svého 400 000. klienta. V těchto dnech se zaměřila na všechny vášnivé hráče, aby jim zprostředkovala PC i video hry, a spouští na svých stránkách www.nomatica.cz novou rubriku věnovanou právě tomuto tématu. Jedná se o anglickou verzi čerstvých novinek na trhu pro PC, PS2, Xbox, Game Cube a Gameboy Advance.

Nomatica se chystá nabízet nové produkty této kategorie a během začátku roku 2005 významně doplňovat svou nabídku her tak, aby uspokojila i nadšené hráče naší doby. V České republice bude často nabízet hry v předstihu díky tomu, že její nákupní servis operuje na světové úrovni a jedná přímo u zdrojů.

Nomatica je jediným e-shopem v České republice, původně prodávájícím digitální fotoaparáty a kamery, který dnes už nabízí zároveň MP3 přehrávače, výrobky výpočetní techniky a další a k tomu všemu i PC a videohry.

Obecně o Nomatice:

Společnost byla vytvořena v roce 2000. Dnes je evropským lídrem v online prodeji digitálních fotoaparátů a kamer a nejen to: doručuje celkově do 70 zemí po celém světě. Nomatica rozšiřuje svůj sortiment o mobilní telefony vybavené digitálním fotoaparátem, MP3 přehrávače, video projektory, USB klíče a nabízí celkově více než 4 200 produktů více než 40 značek za ceny až o 30 % nižší než obyčejně na trhu. Akcie společnosti byly kótovány na burze v červnu roku 2001. Během období 2003-2004 dosáhla celkového obratu v hodnotě 54,9 milionů eur a růstu o více než o 85 % a vydobyla si tím pozici jednoho z největších internetových obchodů „Business to Consumer“ v Evropě. Nomatica ohlásila předpovězenou hodnotu celkového obratu 2004-2005: 105 milionů eur.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 5 N/A