S PSP už se neztratíte ani v Praze

Již dříve jsme vás informovali o záměru společnosti Sony na vytvoření plánů velkých evropských měst. Sony vydala tiskovou zprávu, v níž se můžeme dozvědět bližší informace o tomto projektu, zahrnujícím i Prahu.

Projekt s pracovním názvem Planet PSP vzniká ve spolupráci s průvodci z Lonely Planet, takže máte možnost získat ty pravé informace o místě vašich snů ještě před jeho navštívením. První šestice evropských měst zahrnuje Amsterdam, Barcelonu, Londýn, Paříž, Řím a dokonce i Prahu. O každé z těchto metropolí se dozvíte více díky natočeným ukázkám, nebo třeba dvěma a půl stovkám vybraných míst v každém z měst, včetně ubytování a kulturních akcí. Bude pro vás připraven plán výletu s několika možnostmi výběru, podle vašeho vkusu, stejně tak jako možnost vytvořit si plán vlastní. Ty pak půjde sdílet s ostatními uživateli prostřednictvím sítě internet, která poskytne také aktualizace celého systému.

Další zajímavou částí by měly být komentované procházky po daném městě, kdy vždy trojice komentářů ukáže jednotlivé části, do kterých se turisté údajně běžně nedostanou. Stejně tak naleznete i podrobné plány, včetně důležitých bodů, jakými jsou nemocnice a ambasády. Protože se na všech průvodcích zatím pracuje, neoznámila Sony jejich odhadovanou cenu. Na tu si budeme muset počkat až do letošního září, kdy mají průvodci vyjít.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A