S3 odhaluje Savage2000

Nejnovější přírůstek do rodiny čipů od firmy S3 nese jméno Savage2000 a jeho ambice jsou opět takové, jaké od výrobků S3 obvykle očekáváme: slušný výkon za velmi příznivou cenu.

30. srpna firma S3 oficiálně uvedla na trh svůj nejnovější grafický čip Savage2000, čímž potvrdila, že to se svým návratem na výsluní herních grafických karet myslí opravdu vážně. Vypadá to, že časy “3D zpomalovače” S3 ViRGE budou definitivně zapomenuty a firma kráčí ke světlým zítřkům. Nechme se však překvapit skutečnými parametry čipu Savage2000, které ještě nebyly zveřejněny – na trhu grafických karet platí dnes více než kdy jindy heslo “kdo chvíli stál, už stojí opodál”. Vývoj je momentálně velmi překotný, firmy se předhánějí v nových verzích svých čipů a nejlepší hráči (nVidia, Matrox, 3Dfx a S3) spolu v podstatě drží krok.

Nové karty s čipem Savage2000 by se měly objevit okolo vánoc a jejich předpokládaná cena by měla být (podle konfigurace) mezi 169 a 249 dolary.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce