Sackboy: A Big Adventure dostane online multiplayer až po vydání

Roztomilý hadrový panáček nezůstane ani tentokrát osamocen.
Sackboy: A Big Adventure dostane online multiplayer až po vydání

Na novém PlayStationu mimo jiné nebude nouze o hopsačky a roztomilé hříčky. Kombinací obojího bude mimo jiné Sackboy: A Big Adventure. Hra vyprávějící příběh oblíbeného hrdiny známého především ze série Little Big Planet se dočká i online multiplayeru, který do hry dle vývojářů dorazí později po vydání ve formě patche. 

Roztomilá plošinovka Sackboy: A Big Adventure míří na PS5

Roztomilá plošinovka Sackboy: A Big Adventure míří na PS5

"Udělali jsme nelehké rozhodnutí a plnou funkčnost online multiplayeru zdržíme. Náš tým tvrdě pracoval, abychom si mohli být jistí, že online bude nejlepším možným zážitkem a potřebujeme jenom trochu času navíc, aby vše bylo jak má a vy jste si mohli s rodinou a přáteli užít hru naplno," popsalo studio Sumo Digital. 

Sackboy: A Big Adventure nabídne online multiplayer i včetně cross-gen hraní, takže pokud někdo z vašich přátel přechází na PS5 a vy ne, nemusíte se obávat, že byste nemohli se Sackboyem v jeho nohé hře řádit společně. Do vydání patche s online multiplayerem si můžete užít alespoň lokální kooperační režim. Sackboy: A Big Adventure u nás vychází 19. listopadu na PS4 a PS5.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole