Sacred 2: Ice & Blood detailně

Jak již dříve zmínil jeden z mých kolegů, Ice & Blood bude dost možná definitivní tečkou za RPG sérií Sacred. Oficiálně se jedná o datadisk pro Sacred 2, jehož vydání je nejen v internetových vodách naplánováno na konec tohoto měsíce. Nového dobrodrusžtví se přitom dočkají pouze majitelé stolních počítačů, a dokonce jen za předpokladu, že nepocházejí z USA, Kanady, Ruska, či Mexika. Kdy zamíří hra i tam je zatím ve hvězdách.

S blížícím se datem vydání se ale tvůrci uvolili alespoň k odtajnění něco málo informací, a krom zajímavého traileru vám proto můžeme představit novou postavu - Dragon Mage - s níž budete muset zase zachránit Ancarii. Ze všeho nejvíc nám v redakci připomíná Druida z Diabla, vám ne?

I Dragon Mage na sebe totiž může vzít zvířecí podobu (konkrétně podobu draka, zcela nečekaně), která, nutno podotknout, vypadá mnohem stylověji než proměněný Druid. Aby toho ale nebylo málo, bude váš nový hrdina vybaven i řadou unikátních, povětšinou smrtících, schopností a kouzel, a dokonce bude moci jezdit na ohnivém oři.

Vývojáři však slibují, že se ve hře najde rovněž řada speciálních předmětů i pro již existující povolání, takže nikdo nepřijde zkrátka. Těšíte se?

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: PC
Žánr: RPG
Výrobce: Ascaron
Začátek prodeje: 28. srpna 2009
Související články
  1. Sacred 2: Ice & Blood a pak už nic
  2. Sacred 2 s novým obsahem a vylepšením
  3. Bankrotující Ascaron zachráněn
  4. Tvůrci Sacred 2 mají problémy

Nejnovější komentáře