Saints Row The Third: Remastered míří na PS5 a Xbox Series X/S

Naše populární banda šílenců nemůže obejít stranou ani konzole nové generace.

Vydavatel Deep Silver včera oznámil předělávku populární městské akce Saints Row: The Third, která nyní míří na PS5 a Xbox Series X/S, kam dorazí už následující týden, 25. května letošního roku. Hra dorazí i na Steam a GOG o něco dříve, 22. května. Oznámení doprovází samozřejmě i obligátní startovní trailer. 

Největší výhodou remasteru je samozřejmě vylepšené grafické pozlátko hry. Díky výkonu nových konzolí nyní bude moci hra běžet mnohem stabilněji, s vyšším rozlišením, vylepšeným osvětlením a stínováním či novými vizuálními efekty. Na konzolích hra poběží při 60 snímcích v dynamickém 4K rozlišení. 

Majitelé současné verze hry dostanou vylepšenou verzi na konzolích zcela zdarma, což je příjemný detail. 

Váš názor Další článek: DLSS dostane celá řada nových her včetně No Man's Sky či Everspace 2

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách