Sázkař 3.0 - sportovní gamblerství

Herní tvůrci se prostřednictvím svých výtvorů snažili simulovat takřka každou činnost člověka. Přesto zůstává po dlouhá léta několik nenáviděných zlozvyků přehlíženo. Mezi jinými se toto pravidlo týká také lidí libujících si v sázkách. Dost však bylo proher a ztráty peněz. My vám dnes nabízíme naprosto bezpečný způsob, jak si vyzkoušet oblíbenou to zábavu sportovních nadšenců.
Sázkař 3.0 - sportovní gamblerství

Sázkař 3.0, jak je již z názvu patrno, není kompletně novou hrou, ale pouhým pokračováním postaršího českého výtvoru Sázkař 2.0. Zatímco v původní hře nyní již dvoučlenné herní série si přišli na své pouze milovníci hokeje, nastal čas vše napravit. Přednost tentokráte dostali fotbalový nadšenci, které fascinuje nejvýznamnější soutěž dneška, Liga mistrů.

Ihned po zahájení hry vás během krátkou chvíli trvajícího nahrávání čeká úvodní znělka Ligy mistrů, která bezpochyby naladí všechny fotbalové nadšence na správnou notu. Prostředí hry je velmi jednoduché, kromě několika tlačítek (potažmo log týmů) mu vévodí zejména kurzovní lístek. Do začátku je vám věnována rovná stokorun a na vás je, co s celou částkou provedete a jak se vám ji podaří dále rozmnožit.

 

Sázet můžete na celkem pět různých položek - výhra domácích či hostů, remíza, neprohra domácího nebo hostujícího mužstva. Vsadit můžete libovolnou částku větší než 20 korun, k ní však nutno přičíst dalších 10%, které činí takzvaný manipulační poplatek. Ten už zpět získat nemůžete. Kurzy většinou odpovídají realitě, sám Ligu mistrů i kvality evropských klubů sleduji a byť by se dalo nad některými kurzy dlouho polemizovat, povětšinou se od skutečnosti liší jen minimálně. V soutěži se utkávají známé evropské týmy, českého fanouška možná potěší také účast Sparty Praha.

Nutno podotknout, že přestože vše vypadá na první pohled velmi vábně (až dokonale), má celé vaše snažení jeden háček. Hra nesdružuje žádné tabulky o samotné fotbalové soutěži ani o vašem sázení a tak se tedy vše po troše času mění v nezáživné sázení na stále se opakující zápasy. Přestože čas od času není nouze o zajímavé výsledky (stejně jako ve skutečnosti), tato drobnost nemůže překonat pocit stereotypu, který hra po chvilce času vyvolá v každém z vás.

Co se týče zpracování, to podstatné jsem k němu poznamenal již na začátku - celé herní prostředí je proloženo bílým podkladem, jediným náznakem grafiky budiž loga fotbalových klubů. Průběh zápasu je zpracován pobíhající časomírou, jeho průběh z pochopitelných důvodů nemůžete ovlivnit. Doporučit tak titul Sázkař 3.0 nezbývá než těm z vás, kteří si jinak na sázení nepotrpí a hlodá v nich zvědavost vše si vyzkoušet alespoň na obyčejném PC.

Homepage: http://www.sazkar.tk
Systémové požadavky: Nejsou známy
Výrobce: BORShop Computing
Velikost: 1,3 MB

Download: Homepage

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

včera | | 44 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 7 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A