Sázkař 3.0 - sportovní gamblerství

Herní tvůrci se prostřednictvím svých výtvorů snažili simulovat takřka každou činnost člověka. Přesto zůstává po dlouhá léta několik nenáviděných zlozvyků přehlíženo. Mezi jinými se toto pravidlo týká také lidí libujících si v sázkách. Dost však bylo proher a ztráty peněz. My vám dnes nabízíme naprosto bezpečný způsob, jak si vyzkoušet oblíbenou to zábavu sportovních nadšenců.
Sázkař 3.0 - sportovní gamblerství

Sázkař 3.0, jak je již z názvu patrno, není kompletně novou hrou, ale pouhým pokračováním postaršího českého výtvoru Sázkař 2.0. Zatímco v původní hře nyní již dvoučlenné herní série si přišli na své pouze milovníci hokeje, nastal čas vše napravit. Přednost tentokráte dostali fotbalový nadšenci, které fascinuje nejvýznamnější soutěž dneška, Liga mistrů.

Ihned po zahájení hry vás během krátkou chvíli trvajícího nahrávání čeká úvodní znělka Ligy mistrů, která bezpochyby naladí všechny fotbalové nadšence na správnou notu. Prostředí hry je velmi jednoduché, kromě několika tlačítek (potažmo log týmů) mu vévodí zejména kurzovní lístek. Do začátku je vám věnována rovná stokorun a na vás je, co s celou částkou provedete a jak se vám ji podaří dále rozmnožit.

 

Sázet můžete na celkem pět různých položek - výhra domácích či hostů, remíza, neprohra domácího nebo hostujícího mužstva. Vsadit můžete libovolnou částku větší než 20 korun, k ní však nutno přičíst dalších 10%, které činí takzvaný manipulační poplatek. Ten už zpět získat nemůžete. Kurzy většinou odpovídají realitě, sám Ligu mistrů i kvality evropských klubů sleduji a byť by se dalo nad některými kurzy dlouho polemizovat, povětšinou se od skutečnosti liší jen minimálně. V soutěži se utkávají známé evropské týmy, českého fanouška možná potěší také účast Sparty Praha.

Nutno podotknout, že přestože vše vypadá na první pohled velmi vábně (až dokonale), má celé vaše snažení jeden háček. Hra nesdružuje žádné tabulky o samotné fotbalové soutěži ani o vašem sázení a tak se tedy vše po troše času mění v nezáživné sázení na stále se opakující zápasy. Přestože čas od času není nouze o zajímavé výsledky (stejně jako ve skutečnosti), tato drobnost nemůže překonat pocit stereotypu, který hra po chvilce času vyvolá v každém z vás.

Co se týče zpracování, to podstatné jsem k němu poznamenal již na začátku - celé herní prostředí je proloženo bílým podkladem, jediným náznakem grafiky budiž loga fotbalových klubů. Průběh zápasu je zpracován pobíhající časomírou, jeho průběh z pochopitelných důvodů nemůžete ovlivnit. Doporučit tak titul Sázkař 3.0 nezbývá než těm z vás, kteří si jinak na sázení nepotrpí a hlodá v nich zvědavost vše si vyzkoušet alespoň na obyčejném PC.

Homepage: http://www.sazkar.tk
Systémové požadavky: Nejsou známy
Výrobce: BORShop Computing
Velikost: 1,3 MB

Download: Homepage

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

2.  1.  2018 |
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A