Sázkař 3.0 - sportovní gamblerství

Herní tvůrci se prostřednictvím svých výtvorů snažili simulovat takřka každou činnost člověka. Přesto zůstává po dlouhá léta několik nenáviděných zlozvyků přehlíženo. Mezi jinými se toto pravidlo týká také lidí libujících si v sázkách. Dost však bylo proher a ztráty peněz. My vám dnes nabízíme naprosto bezpečný způsob, jak si vyzkoušet oblíbenou to zábavu sportovních nadšenců.
Sázkař 3.0 - sportovní gamblerství

Sázkař 3.0, jak je již z názvu patrno, není kompletně novou hrou, ale pouhým pokračováním postaršího českého výtvoru Sázkař 2.0. Zatímco v původní hře nyní již dvoučlenné herní série si přišli na své pouze milovníci hokeje, nastal čas vše napravit. Přednost tentokráte dostali fotbalový nadšenci, které fascinuje nejvýznamnější soutěž dneška, Liga mistrů.

Ihned po zahájení hry vás během krátkou chvíli trvajícího nahrávání čeká úvodní znělka Ligy mistrů, která bezpochyby naladí všechny fotbalové nadšence na správnou notu. Prostředí hry je velmi jednoduché, kromě několika tlačítek (potažmo log týmů) mu vévodí zejména kurzovní lístek. Do začátku je vám věnována rovná stokorun a na vás je, co s celou částkou provedete a jak se vám ji podaří dále rozmnožit.

 

Sázet můžete na celkem pět různých položek - výhra domácích či hostů, remíza, neprohra domácího nebo hostujícího mužstva. Vsadit můžete libovolnou částku větší než 20 korun, k ní však nutno přičíst dalších 10%, které činí takzvaný manipulační poplatek. Ten už zpět získat nemůžete. Kurzy většinou odpovídají realitě, sám Ligu mistrů i kvality evropských klubů sleduji a byť by se dalo nad některými kurzy dlouho polemizovat, povětšinou se od skutečnosti liší jen minimálně. V soutěži se utkávají známé evropské týmy, českého fanouška možná potěší také účast Sparty Praha.

Nutno podotknout, že přestože vše vypadá na první pohled velmi vábně (až dokonale), má celé vaše snažení jeden háček. Hra nesdružuje žádné tabulky o samotné fotbalové soutěži ani o vašem sázení a tak se tedy vše po troše času mění v nezáživné sázení na stále se opakující zápasy. Přestože čas od času není nouze o zajímavé výsledky (stejně jako ve skutečnosti), tato drobnost nemůže překonat pocit stereotypu, který hra po chvilce času vyvolá v každém z vás.

Co se týče zpracování, to podstatné jsem k němu poznamenal již na začátku - celé herní prostředí je proloženo bílým podkladem, jediným náznakem grafiky budiž loga fotbalových klubů. Průběh zápasu je zpracován pobíhající časomírou, jeho průběh z pochopitelných důvodů nemůžete ovlivnit. Doporučit tak titul Sázkař 3.0 nezbývá než těm z vás, kteří si jinak na sázení nepotrpí a hlodá v nich zvědavost vše si vyzkoušet alespoň na obyčejném PC.

Homepage: http://www.sazkar.tk
Systémové požadavky: Nejsou známy
Výrobce: BORShop Computing
Velikost: 1,3 MB

Download: Homepage

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

17.  6.  2018 | | 2 N/A
V God of War je tajemství, které ještě nikdo neobjevil, tvrdí studio

V God of War je tajemství, které ještě…

Podle kreativního ředitele studia Santa Monica, Coryho Barloga, je v God of War stále ještě ukryté něco, co zatím nikdo z více než pěti milionů hráčů na světě neodhalil.

4.  6.  2018 | | 6 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na největším herním veletrhu

E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na…

Letošní E3 bude velké. A bude stát za to.

9.  6.  2018 | | 12 N/A