S.C.A.R.: Propagační hra automobilky Alfa Romeo

Závodní hry, které se zabírají pouze jednou automobilovou značkou, nejsou v dnešním světě žádnou výjimkou, a jak dokázal třeba Ford Racing, nemusí se jednat nutně o kousky špatné. Nyní se připravuje další propagační kousek, tentokrát za ním stojí Alfa Romeo.

Celý název hry zní Squadra Corse Alfa Romeo a stojí za ní poměrně zkušený italský tým Milestone. Vzpomeňme pár jejich nejúspěšnějších titulů - Screamer, Screamer 2, či Racing Evoluzione pro Xbox. Mnoho bližších informací prozatím známo není.

S.C.A.R. vyjde jak pro PC, tak PS2 a Xbox, dočkají se dokonce i hráči mobilních telefonů. Nejzajímavěji však zní to, že by se měli dočkat všichni najednou; a to již v druhém čtvrtletí tohoto roku.

Zdroj: Vlastní

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce