Scarface - gangsterka v hlavní roli s Al Pacinem

O nadějně vypadající hře Scarface jsme vás doposud neměli to štěstí informovat, je tedy nejvyšší čas to napravit. Jde o herní obdobu slavného filmu od Briana DePalma, a to se vším všudy - v hlavní roli se tak můžeme těšit na sympatického Al Pacina a další filmové hvězdy. Stejně jako film bude i hra pojednávat o gangsterské tematice.

 

Al Pacino v celé své kráse

Zcela tradičně to má ale jeden háček. Al Pacino sice propůjčil hře svůj obličej, na nabídku pro nadabování své postavy Tonyho Montana ovšem už nekývl. Ve hře ho tak bude muset nadabovat někdo jiný. Je to zvláštní, neboť svůj hlas pro herní hrdiny propůjčí naprostá většina herců, která ve stejnojmeném snímku před dvaceti lety hrála. Dočkat bychom se měli již koncem roku na PC a konzolích PS2 a Xbox.

Zdroj: Actiontrip

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole