Sci-fi horor Interpoint se předvádí v novém traileru

Sci-fi horor z pohledu první osoby láká na pořádně hutnou atmosféru.

Nový horor Interpoint si pro nás připravil první záběry, kterými nás chce navnadit na příběh tajné organizace, která zjistila, jak cestovat mezi dimenzemi. Jak už tomu tak bývá, hrátky s prostorem ale nemají moc dobré konce. Výdobytek moderní doby uzpůsobený k nevídanému cestování vám přinese zřejmě pořádnou dávku útrap.

Vžijete se do role jednoho z vědců, kteří se na vytvoření cest do jiných dimenzí podíleli a postupně zjišťujete, že objevené světy jsou někdy replikou toho našeho, která je zcela k nerozeznání od vašeho domova. Jindy ale narazíte na neznámá stvoření, která nic z našeho světa nepřipomínají. Vaší nejlepší přítelkyní bude speciální fotonová pistole, která absorbuje energii z okolních předmětů a můžete ji tak použít například jako zdroj světla, které vysajete třeba ze žárovky. 

Do předběžného přístupu na Steamu půjde Interpoint už v průběhu jara. Konzoloví hráči by se potom měli pořádně hutného a matoucího cestování mezi dimenzemi dočkat v průběhu podzimu tohoto roku. Hra vyjde na PC, Xbox One i PS4.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A