Score 133 - Kmotr vás vidí

Máme tady další měsíc a s ním i nové Score. Přestálo otřesy v redakci a zběsile se vrhá klidně i na filmovou klasiku, jakou je Kmotr. Cože? Filmovou? Vždyť teď se už připravuje hra. Recenzím klasicky kraluje SW: KotOR 2 a druhou vlnu zastupuje datadisk The Sims: University.
Score 133 - Kmotr vás vidí
Seznam kapitol
  1. Co nám nese Score 131
  2. Obsah Score 131 a jeho příloh

Hned z obálky na vás zírá Kmotrova podmračená tvář, takže raději hned rychle vstoupíme, než na nás pošle Sonnyho Corleone. Reklama, reklama, upoutávka na další číslo, kde jen máme ten úvodník? Aha, už je tady, a rovnou příběh z natáčení. Ne, tady nejde o remake Kmotra, ale Score Live - televizi na DVD, nebo CD.

To je mi ale strategie

Více nás však asi zajímají novinky herní, kde opět vévodí RTS. Rise and Fall: Civilisations at war nepokrytě vyhlašují válku Empire Earth 2 a u obého se máme na co těšit. Dále závisláky na rychlosti jistě bude lákat Trackmania Sunrise, nebo aspoň datadisk k Rollercoaster Tycoon s podtitulem Soaked! Je libo hrát si na četníky a lupiče? Tak postupně, postupně, buď to bude Polda 5, nebo Crime Life: Gang Wars. Že Polda není žádný pořádný četník? Tak To na vás rovnou pošlu SWAT 4, a hned uvidíte, jak vypadá zásahovka. A abyste v tom nebyli sami, přidají se Singles 2: Triple trouble. Přinejhorším můžeme zmizet mezi miliony uživatelů v The Matrix: Path of Neo.

Náš Tip: Pánové si jistě rádi hrají s autíčky a Trackmania k tomu přímo vybízí

Vidím Město veliké, ...

Co nás čeká v budoucnosti bližší odhalí preview, tentokráte to budou superhrdinové v Freedom Force vs The Third Reich. Pak už se na nás valí Hvězdné války. Ale ještě to není KotOR, na ten si musíte počkat do recenzí, ale střílečka SW: Republic Commando. Strategie nesmí chybět ani tady a tak nás čeká třetí díl Age of Empies. Blíže se podíváme do Rodiny v mohutném tématu věnovaném hře The Godfather a ještě větší zoom nám pomůže u Dungeon Lords.

Náš Tip: Jednoznačně Kmotr, film není tak nový, aby byla hra tvořena jen kvůli němu a knížky Maria Puzza vždy působily dobře, takže herní žánr by mohl jít ve stopách ostatních.

Která strana to byla?

A už to tady sviští ve velkém stylu, Jedi sem Sith tam, švih, obrana, výpad, jejda, došly mi baterky ve světelném meči. SW: Knights of the Old Republic 2 - Sith Lords jsou tady a s nimi i recenze. Jenže i Sithové se chybama učí, takže se není čemu divit, že se musí učit i Simové. Však na to mají datadisk The Sims 2: University. Komu tohle přijde málo akční, jistě nepohrdne paranormálním Second Sight, nebo komixovějším The Punisher. Stratégové pak nepohoří ani zde, neboť je čekají Immortal Cities: Children of Nile, filmový Alexander, a nebo Seaworld Adventure Parks Tycoon. A kdo by zapomněl na naše tahové bratry, mají Srdce ze železa (Hearts of Iron 2). Jenže strategii by nikdo nehledal v přidělení Playboy: The Mansion na recenzi Nicol. Přeci jen, hra je určená spíše pro mužské obecenstvo. Nu což, aspoň se pokusíme o dalšího Diablo-killera v podobě Seal of Evil.

Náš Tip: Půjdeme s davem a vychutnáme si Hvězdné války

A co mimo hry?

Technoboxu tentokráte dominuje velký test základních desek s PCI express a když už si vylepšíte počítač, proč také nevyladit World of Warcaft a Windows? Kultura byla zasažena vlnou retra, jinak si snad nedokážu vysvětlit recenzi na Já, Robot. V návodech dostaly přednost zase nějaké ty strategie a to poslední díl Settlers a částečne se strategicky tvářící Playboy. Pak ještě vyhlásíme nějakou tu čtenářskou soutěž a můžeme se konečně vrhnout na Fallout, který se nám válí na DVD/CD. A nebo že by to byl Kult: Heretic Kingdoms? Jak kdo chce.

Náš Tip: Fallout na hrad! Klasika všechny smete! Apokalypsa se blíží, najdi si každá svůj Valut 13!

V další kapitole objevíte kompletní obdah, včetně DVD/CD


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce