Screenshoty z akce Bet On Soldier

Bet On Soldier je first person střílečka, jejíž děj se točí kolem korporace, která chce ovládnout svět. Příběh tedy nic moc, ovšem od ostatních akcí se Bet On Soldier přece jen malinko liší. Jsou v něm speciální nepřátelé, na které když narazíme, dojde k souboji. Na tento souboj půjde vsadit. A když vyhrajeme, dostaneme kredity (jejich množství záleží na více aspektech, například na tom, za jak dlouho daného oponenta porazíme), za něž půjde naše postava upgradovat. S vylepšenou postavou si můžeme troufnout na silnějšího nepřítele. A tak stále dokolečka… Koho by to omrzelo, může se směle vrhnout do multiplayerových bitev, do nichž se zapojí až 32 hráčů.

Digital Jesters plánují vydání Bet On Soldier na duben 2005.

  

  

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole