Seagate představuje nové sběratelské externí disky inspirované světem Star Wars

Svět včera oslavil tradiční svátek Hvězdných válek a Seagate představil trojici nových pevných disků s motivem nejnovějších seriálů.

Seagate představil tři sběratelské pevné disky, jejichž design je inspirován postavami Boba Fetta, Grogua a Mandaloriana z nejnovějších seriálů na platformě Disney+. Modely by měly být dostupné ke koupi v květnu za cenu 2 949 Kč. 

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit nejnovější výsledky naší pokračující spolupráce s Lucasfilm a přinést hráčům a fanouškům Star Wars tři nové ikonické designy,“ říká Jeff Fochtman, senior viceprezident pro obchod a marketing společnosti Seagate Technology. “Od návrhu až po funkčnost disků, tato zařízení přináší sílu do všech PC sestav a konzolí Star Wars nadšenců.”

boba-fett-se-fc-drive-hero-left-1000x1000.jpggrogu-se-fc-drive-hero-left-1000x1000.jpgmandalorian-se-fc-drive-hero-left-1000x1000.jpg

Externí pevné disky FireCuda se připojí k rodině ingotových disků Star Wars Beskar a jsou vybaveny přizpůsobitelným RGB LED osvětlením. Disky by měly být kompatibilní s běžnými počítači a zařízeními značek Mac, PlayStation a Xbox, takže techničtí nadšenci mohou shromažďovat a ukládat média, soubory a hry bez ohledu na operační systém.

Již brzy vám přineseme také naše dojmy z testování disků.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: O Crysis 4 se postará bývalý vedoucí vývoje akce Hitman 3

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,