Sedm minut o Halo 3

V době letošní Electronic Entertainment Expo vydali Bungie úžasnou upoutávku na svoji přicházející hru Halo 3. Nyní se na jejich stránkách začínají objevovat dokumentární videa z tvorby hry, první z nich nás přivede k pracím na onom výše zmíněném traileru.

  

Sedmiminutový dokument nám má vysvětlit, že upoutávka je stejně lákavá, jako hra sama. Veškeré technologie, jež máte možnost v traileru vidět, prý budou i ve hře. Otázkou pouze zůstává, jaké kvality se podaří dosáhnout, vždyť jenom sehrát devadesátku lidí, polovina techniků a druhá umělců, na upoutávku je velký projekt. Podle všech náznaků by měla být ve hře použitelná grafika v takové kvalitě, jak je tomu i ve videu, stejně jako by nás pak měla unášet hudba, jež bude doplňovat atmosféru. A jak tvrdí sami vývojáři, konečně se hráčům dostane obřího pole působnosti, které by dříve nebylo možné kvůli technickým limitům. Hry samotné bychom se měli dočkat až v roce 2007, takže zatím si můžeme jen užívat upoutávky a sledovat průběh tvorby.

Download (trailer, 50 MB): Doupě

Download (dokument, 130 MB): Doupě

Související informace (Halo 3)
Platforma
: Xbox 360
Žánr: střílečka
Výrobce: Bungie
Vydavatel: Microsoft
Homepage: Zatím není
Předpokládané datum vydání: 2007

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole