Šéf Amazon Game Studios rezignoval. S titulem New World to ale nemá nic společného

Podle Amazonu se musí vývojář soustředit na svou rodinu.

Šéf herní divize Amazonu, Mike Frazzini, oznámil svou rezignaci a okamžité ukončení pracovního poměru ve společnosti. Dle zprávy Bloombergu se Frazzini chce soustředit na svou rodinu a osobní život, s titulem New World to tedy nemá nic společného, jak se někteří původně domnívali. 

"Mike tu byl u samých počátků Amazon Games a jeho pevná ruka při vedení pomohla postavit herní zážitky od základů," řekla společnost ve svém prohlášení. "Náš nedávný úspěch s New World a Lost Arc je výsledkem dlouhodobé snahy zaměřené na hráče, kterou Mike pomohl ustálit. Jsme moc vděčni za jeho přínos a přejeme mu to nejlepší."

I přesto to neměla herní divize Amazonu lehké. New World se stále snaží najít pevnou půdu pod nohama a někteří zaměstnanci prý také kritizovali Frazziniho za jeho nedostatek zkušeností s vedením herního studia. Je tedy otázkou, koho na jeho místo Amazon postaví. 

Váš názor Další článek: Úniky prozrazují, že do seriálového The Last of Us zamíří také Henry a Sam

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru