Sega Europe jmenovala italského výhradního distributora

Sega Europe včera oznámila, že uzavřela smlouvu se společností Leader jakožto výhradním distributorem jejích her pro Itálii. Smlouva zahrnuje celé portfolio her Segy, které vycházejí v Evropě - tedy tituly jako Football Manager 2005, Sega SuperStar, OutRun 2 nebo Worms Frost: Under Siege.

"Jsme šťastní, že můžeme spolupracovat s Leadrem a jeho italským týmem", prohlásil výkonný ředitel Segy Europe Mike Hayes. "Sega Europe se snaží o ekonomiský vzestup a Leader má na italském trhu velmi dobré postavení, které nám s nším úkolem pomůže."

Zdroj: Gamespot

Váš názor Další článek: "Velký Bratr tě sleduje" v nové adventuře A Moment of Silence

Témata článku: , , , , ,
Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC