Sega očekává zisky z Wii her

Zástupci firmy SEGA v nedávném rozhovoru pro MCV prohlásili, že doufají v zaplnění jisté mezery v sortimentu her pro konzoli Wii, která zde vznikla po přesunu většiny vydavatelů do sekce causal her. Doufají v úspěch a dobré zisky z nadcházejících titulů – MadWorld a The Conduit.

„Na trhu jsou některé dobré hardcore tituly,“ říká Alan Pritchard ze Segy. „Resident Evil 4 měl velice slušná čísla, to samé lze říci i o hře Red Steel, ale od té doby se nic nevydalo! Mnoho vydavatelů přešlo k dětským nebo rodinným causal hrám s tím, že počítali s malým počtem hardcore majitelů Wii. My ne – věříme, že dospělejší tituly se chytnou a m tak vyděláme dostatek peněz na vývoj pokračování nebo vývoj úplně nových her,“ dodává.

John Clark, ředitel sekce odbytu pro Anglii komentuje: „Mnoho rodinných her je také ale vydáváno i pro PS3 a X360, takže u Wii zkusíme nasadit HC tituly a přitáhnout tak majitele z jiných platforem.“ MadWorld a The Conduit budou rozhodně novou generací her na Wii – vypadají opravdu unikátně a posunou grafické limity daleko výš, než jsou nyní.

Zdroj: Videogamer

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |