Sega plánuje velké investice do her. Finanční výsledky předčily očekávání společnosti

Po nedávno uzavřeném partnerství s Microsoftem se Sega chlubí s dalšími úspěchy. V novém finančním reportu také odhaluje, že do her bude investovat podstatně více.

Sega už zažila lepší časy, ale špatně se rozhodně nemá. Ve finančním reportu za první polovinu letošního fiskálního roku se jí dařilo jak s klasickými hrami, tak v arkádových hernách, které jsou populární hlavně v Asii. Oproti předchozímu roku si značně polepšila a celkové výsledky prý značně předčili očekávání společnosti. 

V budoucnu Sega očekává ještě větší nárůst díky vydávání dalších velkých titulů a free-to-play her jako je Hatsune Miku: Colorful Stage, která se po více než roce od vydání v Japonsku dostane v prosinci do zbytku světa. Sega má velké plány na několik let dopředu a do vývoje klasických her hodlá do roku 2026 investovat 880 milionů dolarů

Chce tím posílit existující segmenty jejich portfolia jako jsou mobilní a online hry, ale také se chystají do nových oblastí. Konkrétně byla řeč o NFT, o kterých se nedávno vyjadřovala i společnost EA jakožto o budoucnosti herního průmyslu. 

Společně s reportem se objevila také registrace nové ochranné známky pro "Sonic Frontiers". Není žádným tajemstvím, že Sega pracuje na novém Sonicovi a tohle je dost možná název, pod kterým vyjde. Podle spekulací by měl mít otevřený svět ve stylu posledního dílu série Legend of Zelda. Více informací z oficiálních zdrojů bychom se měli dozvědět v příštím roce, kdy má nový Sonic také vyjít.

Zdroj: Twinfinite, Wccftech

Váš názor Další článek: Elden Ring dostane ray tracing. Na PS5 a Xbox Series X/S slibuje 60FPS

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na světě je první mobil s Androidem, který ochotně přiznává: „Podporuju i MagSafe.“ Co na to Apple?

Na světě je první mobil s Androidem, který ochotně přiznává: „Podporuju i MagSafe.“ Co na to Apple?

** Značka Ulefone má dva nové superodolné telefony ** K první novice připojíte externí endoskopickou kamerku ** Explicitně zmíněnou podporu MagSafe vidíme u Androidů poprvé

Martin Chroust
MagSafeZvýšená odolnost
Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

**Windows 2.0 byly představeny 9. prosince 1987. **Oproti předchůdci se okna mohla překrývat a plochu začaly plnit ikony. **Centrálním bodem platformy byl správce souborů, nechyběly některé klasické nástroje jako Malování.

Petr Urban
Operační systémyMicrosoftWindows
Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

** Google připravil novou verzi aplikací Google Map a Google Keep ** Pokud si resetujete Wear OS 2 hodinky, už je nesputíte ** Je to jen čirá náhoda, nebo taktika, jak vás přimět k upgradu?

Martin Chroust
Google MapyWear OS
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách