Sensible World of Soccer na PC; GoW na PSP!

Firma Codemasters před několika málo dny potvrdila, že se Sensible World of Soccer objeví i na nejstarší platformě. Titul, který prvně bodoval na stařičkém stroji Amiga, se tak nedostane pouze k majitelům Xboxu 360 (vydání titulu je plánováno na letošní léto, kdy si ho budou všichni zájemci moci stáhnout skrze službu Xbox Live), ale taktéž k vlastníkům stolních PC, na nichž by se měl objevit údajně někdy později tento rok.

Bohužel, funkčnost nadcházející konverze je vázána k nejnovějšímu operačnímu systému Windows Vista, přičemž majitelé jiných OS „ostrouhají“. Lidé z Codemasters však přislíbili podporu i pro starší operační systémy.

  

Krom zmiňovaného sportovního simulátoru se změny pracovního místa dočká i populární akční titul God of War - jehož druhé pokračování se nyní chystá do obchodů – který se ještě v letošním roce objeví ve verzi pro PSP. Bohužel, k dnešnímu datu nebylo upřesněno, zda-li se bude jednat o zcela nový titul, či konverzi některého z již vydaných. Jedinou použitelnou informací tak zůstává fakt, že se pod hru podepíší Ready at Dawn, kteří mají na svědomí vynikajícího Daxtera.

Související informace (God of War):
Platforma: PS2, PSP
Žánr: akční adventura
Vývojáři hry: SCEA (
http://www.us.playstation.com), Ready at Dawn
Vydavatelé hry: SCEA (
http://www.us.playstation.com)
Datum vydání: 22. března 2005 (PS2), 2007 (PSP)

Zdroj: Eurogamer, Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A