Senzační bowling a letecké bitvy (Java hry)

Staňte se pilotem britského královského letectva za 2. světové války nebo si v klidu a teple domova zahrejte parádní bowling.

 

 

Příznivci bojových dramat 2. světové války, radujte se. Hned dvě ze čtyř následujícíh her vás zavedou do vřavy největších bojů v dějinách lidstva, na něž budete dohlížet ze země, z vody i ze vzduchu. Pokud jste dávno propadli rekreačnímu sportu zvanému bowling, potěší vás nová hra od Gameloftu. Mysleli jsme i na fanoušky MS silničních motocyklů a přinášíme závodní hru Mika Kallio GP. Podle návodu v závěru článku si nezapomeňte ověřit, zda je vybraná hra určena pro váš telefon.

Mika Kallio GP

Možná vás nedávná Velká cena České republiky v závodech silničních motocyklů v Brně navnadila na to, zahrát si nějakou závodní gamesu. Proto vybíráme rovnou dvěstěpadesátky, ve kterých hájí naše barvy v seriálu MotoGP Lukáš Pešek nebo Karel Abraham. Hra Mika Kallio GP sleduje okamžik, kdy do této třídy vstoupil závodník Mika Kallio (bývalá dvojka ve stopětadvacítkách) a vy jako hráč se ujmete jeho role. Pokud chcete hrát za českého závodníka, musíte si Lukáše Peška, jenž se letos nalézá ve stejné situaci nováčka ve čtvrtlitech jako tehdy Mika Kallio, jenom představit.

 

Úkolem hráče je samozřejmě vyhrát celý šampionát. Stejně jako ve Velké ceně čeká v seriálu celkem 18 tratí, na nichž se jede vždy kvalifikace a závod samotný. K dispozici jsou i módy tréninku a rychlé jízdy. Graficky se hra nijak nevymyká průměru klasických závodních simulátorů. Motorky jsou pěkně animované, okolí tratě je tradičně strohé. Řazení probíhá automaticky, ve výřezu v rohu obrazovky se zobrazuje aktuálně projížděný úsek trati. Pokud patříte mezi příznivce Velké ceny MS silničních motocyklů, pak si Mika Kallio GP určitě nenechte ujít.

Mika Kallio GP (závodní simulátor):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HXPWV na číslo 900 09 50 (cena 50 Kč)

Midnight Bowling 2

Nejlepší bowlingový simulátor od Gameloftu se dočkal svého pokračování. Midnight Bowling 2 přináší nový systém ovládání, který umožňuje takové finesy, jako například ovlivnit rotaci koule. Základy ovládání se sice dají lehce naučit, ale jeho dokonalé zvládnutí je během na delší trať. Rotaci koule a podobné fígle si budete moci dovolit až po pořádném tréninku. K tomu slouží právě cvičný mód Trénink. Až budete ve formě, můžete se vrhnout na Výzvu, jednotlivou hru na vybrané dráze nebo do kariérního postupu.

 

V rámci postupu v bowlingové hierarchii virtuálně procestujete celý svět a v šesti zajímavých lokacích změříte síly s nejlepšími bowlingovými šampióny. Za vítězství dostáváte kromě finanční odměny i věcné dary, z nichž asi ten nejzajímavější je soukromý tryskáč, a také zkušenostní body, které můžete směnit za vylepšení svých schopností v technice hodu. V módu Souboj si to na dráze můžete rozdat proti kamarádům na stejném telefonu. Hlavní předností her od Gameloftu bývá pravidelně skvěle zvládnutá grafika a dokonalá hratelnost. Jinak tomu není ani u tohoto sportovního simulátoru. Díky nádherným efektům budete mít pocit, že se nacházíte v opravdové bowlingové herně a na pravý bowling s kamarády už nebudete mít chuť vyrazit.

Midnight Bowling 2 (sportovní)

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HGAVK na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Brothers in Arms: Art of War

Málokterá válečná série původem z PC nebo konzol se na mobilních telefonech zabydlela tak jako Brothers in Arms. Nejnovější pokračování Art of War nás zavede do závěrečných let druhé světové války, kde sleduje dobrodružství skupinky spojeneckých vojáků. Ti měli tu smůlu, že se připletli do těch nejostřejších bojů, mj. do operace Market Garden. Trojice kampaní nabídne celkem 13 různých misí, v nichž hráč prožije vedle klasické týmové akce, kdy vojáci postupují pěšky a kosí nepřátele, také pasáže, ve kterých se poveze v tanku, bude seskakovat padákem nebo sestřelovat letouny nepřátelské německé Luftwaffe.

 

Hra z dílen Gameloftu je opět do detailu zpracovaná a výjimečná svou rozmanitostí. Vedle klasických zbraní čítá váš arzenál třeba také minomet nebo bazuku. Vývojáři si vyhráli i s prostředím a tak si můžete s chutí zničit i okolní domy, stromy a mosty. I když okusíte také námořní bitvu, většina misí je pěších. Grafice si pohrává s detaily, takže nebudeme ochuzeni o hořící automobily ani o přísně tajné dokumenty válející se po stolech fašistických pohlavárů. Už tak dosti svižnou válečnou bojovku oživují povedené minihry.

Brothers in Arms: Art of War (akční, válečná):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HGHEY na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Aces of Luftwaffe

A opět jsme ve druhé světové. Hitlerova letka Luftwaffe je největším postrachem spojenců. Jako mladý pilot se ocitnete v bojích mezi Německem a Anglií, které probíhaly roku 1940. Jste přiřazeni k jednotce královské letectva RAF a společně se svým týmem musíte odolávat německým útokům mnohdy lepších letadel, než jsou ta vaše. Příběhová linka je vyprávěná mezi misemi označenými přesným datem, ovšem nejde o nic jiného, než o krátkou debatu mezi členy vašeho týmu.

 

O zábavu se postará celkem 30 misí různého zaměření a tři módy. „Tažení“ je klasika v podobě příběhu. Po jeho pokoření se vám otevře „Boj es“, což je v podstatě rekapitulace bojů proti všem osmi bossům. Posledním módem je „Vzdušná bitva“, ve které nemáte za úkol nic jiného, než přežít co nejdéle. Mise se pak dělí na pět rozdílných úkolů: někdy musíte zachránit své anglické spojence, kteří se svým letadlem skončili v moři, jindy zase půjde o to prostřílet se a uchránit svůj život. Zajímavým zpestřením je souboj vašeho letadla proti špičce německého letectva nazvaným Eso. Hru dokresluje úžasná atmosféra. Vzduchem létá všechno možné a vy s využitím až pěti různých manévrů zažijete opravdovou bitvu na život a na smrt. Slabší stránkou je místy trochu jednoduchá grafika a krátká hrací doba.

Aces of Luftwaffe (akční střílečka):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HYKBL na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).

Váš názor Další článek: Předobjednávka Mines of Moria spuštěna

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,