Seriálové The Last of Us od HBO se představuje v první pořádné ukázce

Jako další značka PlayStationu se své adaptace dočká The Last of Us od Naughty Dog. Začátkem příštího roku by měla první sezóna dorazit na HBO Max a během včerejšího The Last of Us Day se s námi její tvůrci podělili o pořádnou ochutnávku, kde nechybí ani staří známí clickeři. 

Odvypráví příběh, který jsme si prošli v rámci prvního dílu. Ten si můžete zahrát i v nedávno vydaném remaku The Last of Us Part I. Ohlasy na něj byly vcelku rozporuplné v tom ohledu, do jaké míry je to vlastně remake. Na druhou stranu už původní hra byla výborná, a tak i nová verze stojí za zahrání, pokud ještě nemáte The Last of Us za sebou. 

Z teaser traileru na nás seriálové The Last of Us působí docela slibně. Atmosféra odpovídá prvnímu dílu a většina herců se pro své role hodí. Už by nám ale HBO také mohlo prozradit, kdy se chystá premiéra. Původně měl seriál vyjít ještě v průběhu letošního roku, ale nakonec si budeme muset počkat na začátek toho příštího. Přesné datum ale zatím nepadlo. 

Diskuze (8) Další článek: Herní filosofie: hraní napříč časem aneb z gaučů do online světa

Témata článku: , , , , , , , , , , ,Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

** Google připravil novou verzi aplikací Google Map a Google Keep ** Pokud si resetujete Wear OS 2 hodinky, už je nesputíte ** Je to jen čirá náhoda, nebo taktika, jak vás přimět k upgradu?

Martin Chroust
Google MapyWear OS
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách