Série Assassin’s Creed jednou skončí, Ubisoft ví jak

Ačkoliv se zdá být oblíbená série Assassin’s Creed nekonečná, Ubisoft už má slušnou představu o tom, jak by měla značka ukončit své putování po herním trhu.
Série Assassin’s Creed jednou skončí, Ubisoft ví jak

Odhalil to ředitel projektu, Ashraf Ismail, v nejnovějším rozhovoru pro Eurogamer.

Máme několik vývojářských týmů, jež pracují nad samotnými hrami, a pak je tu tým, který sedí nahoře a má za úkol sledovat celkovou příběhovou strukturu série,“ vysvětlil Ismail. „Máme celkový příběh a každý díl série do něj zapadá a má v něm nezastupitelné místo.

1370930353-assassins-creed-iv-black-flag-4.jpg 1370930360-assassins-creed-iv-black-flag-2.jpg 1370930360-assassins-creed-iv-black-flag-3.jpg

Máme přibližnou představu o tom, jaký má být konec a co v něm chceme. Yves Guillemot před nějakou dobou oznámil, že bude série vycházet každoročně. V závislosti na historickém období a přání fanoušků můžeme do celkového příběhu nasázet více dílů, konec jako takový to ale má,“ dodal.

Série samozřejmě v dohledné době neskončí. Už teď víme, že má Ubisoft v zásobě hned několik dílů Assassin’s Creed, na kterých pracuje a přibližné zakončení je tedy spíše jakýmsi cílem, ke kterému týmy směřují a spolupracují na tom, aby všechny díly měly smysl.

Za texturami Assassin

Za texturami Assassin's Creed IV: budoucnost s kompromisy

Jakou cestou se bude série ubírat dál není jasné. Prozatím o pátém dílu víme snad jen to, že na něm pracuje mimo jiné Ubisoft Toronto (tvůrci SC: Blacklist), ke kterým se připojila Jade Raymond, tvůrce původního dílu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 6 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A