Série Dark Souls má na kontě už 27 milionů prodaných kopií

Studio From Software se pochlubilo úspěchem svojí nejznámější série.

Dark Souls hry stavějí na obrovské obtížnosti, která přináší nekompromisní výzvu bez odpouštění chyb a taková hra může na první pohled budit dojem, že hráče spíše odradí. Opak je však pravdou a série Dark Souls to opět dokazuje. Vývojáři z From Software se totiž pochlubili aktuálními prodejními čísly, která ukazují, že jejich hardcore RPG si již zahrálo přes dvacet sedm milionů hráčů.

Informaci sdělili na Twitteru, kde zároveň lákají na nové RPG Elden Ring, na němž studio momentálně pracuje společně s Georgem R. R. Martinem. "DARK SOULS série prodala přes 27 milionů kopií. Jsme nesmírně vděční za každého z našich hráčů. Za tento úspěch vděčíme vám. Doufáme, že si i nadále budete užívat naše hry a těšíme se na Elden Ring. Nové akční RPG, které je ve vývoji," napsalo studio.

Dark Souls série se v roce 2011 stala nástupce Demon’s Souls a v podstatě si přivlastnila celý subžánr akčních RPG, který je nyní známý jako souls-like. Zatím posledním dílem je Dark Souls 3 z roku 2016, který prodal již přes deset milionů kopií.

Váš názor Další článek: Podívejte se na limitovanou edici konzole PS4 s tématikou Last of Us 2

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,