Série Dark Souls má na kontě už 27 milionů prodaných kopií

Studio From Software se pochlubilo úspěchem svojí nejznámější série.
Série Dark Souls má na kontě už 27 milionů prodaných kopií

Dark Souls hry stavějí na obrovské obtížnosti, která přináší nekompromisní výzvu bez odpouštění chyb a taková hra může na první pohled budit dojem, že hráče spíše odradí. Opak je však pravdou a série Dark Souls to opět dokazuje. Vývojáři z From Software se totiž pochlubili aktuálními prodejními čísly, která ukazují, že jejich hardcore RPG si již zahrálo přes dvacet sedm milionů hráčů.

Informaci sdělili na Twitteru, kde zároveň lákají na nové RPG Elden Ring, na němž studio momentálně pracuje společně s Georgem R. R. Martinem. "DARK SOULS série prodala přes 27 milionů kopií. Jsme nesmírně vděční za každého z našich hráčů. Za tento úspěch vděčíme vám. Doufáme, že si i nadále budete užívat naše hry a těšíme se na Elden Ring. Nové akční RPG, které je ve vývoji," napsalo studio.

Dark Souls 3: legendární řezničina (recenze)

Dark Souls 3: legendární řezničina (recenze)

Dark Souls série se v roce 2011 stala nástupce Demon’s Souls a v podstatě si přivlastnila celý subžánr akčních RPG, který je nyní známý jako souls-like. Zatím posledním dílem je Dark Souls 3 z roku 2016, který prodal již přes deset milionů kopií.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole