Série Guild Wars pokořila čtyřmilionovou hranici

Populární série MMO her, čítající prozatím čtyři tituly – Guild Wars, Guild Wars: Factions, Guild Wars: Nightfall a Guild Wars: Eye of the North – překonala hranici čtyř milionů prodaných kopií, díky čemuž se definitivně zařadila po bok World of Warcraftu, coby nejúspěšnějšího MMORPG. Původní Guild Wars se dostalo na trh v roce 2005, a od té doby expandovalo všemi myslitelnými směry. V současné době se navíc připravuje druhé oficiální pokračování (Factions, Nightfall a Eye of the North byly pouze datadisky), od něhož si tvůrci z ArenaNet, stejně jako vydavatelé z NCSoft slibují další velký úspěch.

„Jak vidno, fenomén Guild Wars od roku 2005 nepřišel o svůj šmrnc a hráčům rozhodně nezevšedněl. Stále se tak přidávají noví zájemci, kteří díky jedinečnému obchodnímu modelu zůstávají věrní značce,” uvedl Geoff Heath, CEO evropské pobočky společnosti NCsoft, a dodal. „Tvrdá práce zaměstnanců firmy ArenaNet a úsilí, které tvorbě hry věnovali, pomohla společnosti NCsoft stát se jedním z předních světových vydavatelů online her. Všichni jsme úspěchem hry Guild Wars nadšeni, zvlášť teď, když je čerstvě v prodeji nový datadisk a na obzoru jsou Guild Wars 2.”

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A