Série Guild Wars pokořila čtyřmilionovou hranici

Populární série MMO her, čítající prozatím čtyři tituly – Guild Wars, Guild Wars: Factions, Guild Wars: Nightfall a Guild Wars: Eye of the North – překonala hranici čtyř milionů prodaných kopií, díky čemuž se definitivně zařadila po bok World of Warcraftu, coby nejúspěšnějšího MMORPG. Původní Guild Wars se dostalo na trh v roce 2005, a od té doby expandovalo všemi myslitelnými směry. V současné době se navíc připravuje druhé oficiální pokračování (Factions, Nightfall a Eye of the North byly pouze datadisky), od něhož si tvůrci z ArenaNet, stejně jako vydavatelé z NCSoft slibují další velký úspěch.

„Jak vidno, fenomén Guild Wars od roku 2005 nepřišel o svůj šmrnc a hráčům rozhodně nezevšedněl. Stále se tak přidávají noví zájemci, kteří díky jedinečnému obchodnímu modelu zůstávají věrní značce,” uvedl Geoff Heath, CEO evropské pobočky společnosti NCsoft, a dodal. „Tvrdá práce zaměstnanců firmy ArenaNet a úsilí, které tvorbě hry věnovali, pomohla společnosti NCsoft stát se jedním z předních světových vydavatelů online her. Všichni jsme úspěchem hry Guild Wars nadšeni, zvlášť teď, když je čerstvě v prodeji nový datadisk a na obzoru jsou Guild Wars 2.”

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A