Série Total War chystá tři nové díly. Jedním z nich by měla být strategie z univerza Star Wars

Tým v Creative Assembly ve své značce Total War zpracovává hlavně skutečnou historii, ovšem velký úspěch pro ně byla i fantasy trilogie Total War: Warhammer. Podle nového reportu mají ve studiu vznikat hned další tři strategie, přičemž jedna z nich bude patřit do univerza Star Wars. Byl by to tedy první sci-fi díl z jejich repertoáru. 

Zatím posledním dílem je egyptské Total War: Pharaoh, kterému se start příliš nevydařil. Tvůrci se už při oznámení netajili tím, že to bude jeden z menších dílů. Hodnocením od hráčů, které se na Steamu usadilo na 62 %, ale patří mezi ty nejméně povedené z celé série. Creative Assembly od něj ale ještě nedává ruce pryč a připravuje update, který má celkově základní hru vylepšit. 

Jelikož stále pracují na egyptském díle, oznámení nového pokračování je nejspíš ještě daleko a není jisté, jestli z trojice bude právě Star Wars jako první na řadě. Zdroje webu Dualshocker zatím nezmiňují, co by měly být zač zbylé dva díly. Vzhledem k úspěchu Warhammeru bychom se nedivili, kdyby nás jeden z nich opět vzal právě do tohoto světa. Objevují se i spekulace o tom, že tentokrát bude místo fantasy zasazený do světa Warhammeru 40 000. Také pochybujeme, že se vývojáři jen tak vzdají reálné historie. To už jsou ale jen naše dohady. 

Váš názor Další článek: Microsoft v Polsku otevřel studio Elsewhere Entertainment. Bude dělat příběhové AAA hry

Témata článku: , , , , ,