Serious Sam 2 - koňská dávka nových obrázků!

Koňskou dávku adrenalinu do žil nám snad ještě tento rok napumpuje druhý díl skvostné střílečky Serious Sam. Sam Stone se opět rozhodne zachránit galaxii před hordami krvelačných monster a to hlavně svým smyslem pro humor a schopností zacházet s těmi největšími zbraněmi pod sluncem. A myslíme tím NEJVĚTŠÍMI, proti kterým je arnieho Bezbolestá z filmu Predátor jen dětskou hračkou.

 

S prstem na spoušti se postavíte coby galaktický hrdina až 45 typům nepřátel, mezi nimiž najdete i takové jako gigantické pavouky, vysmáté klauny s raketomety, kulometčíky či okřídlené démony, přičemž drtivá většina z nich vás svým vzhledem nejednou přivede k smíchu. V 40 pečlivě designovaných úrovních zavítáte na 7 rozdílných planet, lišících se mezi sebou především podnebím; přibalte si tedy do batohu vysoké boty a froté ponožky, protože v hustých deštných pralesech a smrdutých bažinách se vám budou více než hodit.

 

V ostrém kontrastu jsou pak zasněžené tundry či futuristická městská osídlení. Kromě vlastních nohou se budete moci spolehnout na množství dopravních prostředků a dokonce si osedláte některá zvířata z jejichž hřbetu budete kosit své protivníky.

Serious Sam 2 vypadá skvěle především po té vizuální stránce, i když hratelností by se podle autorů měl přechozímu dílu minimálně vyrovnat. Chorvatské studio Croteam připravuje ve spolupráci s 2K Games verzi pro PC i pro Xbox, přičemž obě by se na trhu měly objevit na konci roku v listopadu. Dvacítku zbrusu nových screenshotů naleznete v naší galerii.

 

 

 

 

 

Zdroj: Worthplaying, Tothegame

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma