Serious Sam 2 - první obrázky z připravované chorvatské střílečky

Již více než rok je ve vývoji střílečka Serious Sam 2 od chorvatského Croteamu. Informací doposud nebylo mnoho, prakticky se dá říci, že vlastně žádné. Jistě tak fanoušci prvního dílu potěší alespoň to málo, co bylo do světa vypuštěno dnes. Opět nejde o nic převratného, vývojáři zveřejnili pouze dva obrázky přímo ze hry.

 

Co tyto obrázky naznačují? Můžeme jedině spekulovat, ale zatím to vypadá, že se rapidního zvětšení dočkaly zbraně, které nyní zabírají přibližně polovinu hráčova výhledu. Leccos je (bohužel) poznat i z grafických efektů; ne že bychom v případě původní hry byly zvyklí na nějaké grafické orgie, standardy jsou však dnes již přeci jen trochu jinde. Jako vždy bude ovšem nejlepší počkat si první větší představení hry, z něhož bychom si teprve mohli udělat nějakou konkrétnější představu o tom, jak asi Serious Sam 2 bude vypadat. Doufejme, že se tak stane již na blížícím se herním veletrhu E3.

UPDATE: Nemusíme čekat ani na E3! Na internetu se dnes odpoledne objevily další dva nové screenshoty ukazující zběsilou akci v ulicích města a divokou přírodu s několika monstry na pozadí. Tak ať se vám líbí!

 

Zdroj: Worthplaying, Seriously

Váš názor Další článek: Jak se líbí Honor systém ve World of Warcraft

Témata článku: , , , , , , , , , , ,Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách