Serious Sam 2 - první obrázky z připravované chorvatské střílečky

Již více než rok je ve vývoji střílečka Serious Sam 2 od chorvatského Croteamu. Informací doposud nebylo mnoho, prakticky se dá říci, že vlastně žádné. Jistě tak fanoušci prvního dílu potěší alespoň to málo, co bylo do světa vypuštěno dnes. Opět nejde o nic převratného, vývojáři zveřejnili pouze dva obrázky přímo ze hry.

 

Co tyto obrázky naznačují? Můžeme jedině spekulovat, ale zatím to vypadá, že se rapidního zvětšení dočkaly zbraně, které nyní zabírají přibližně polovinu hráčova výhledu. Leccos je (bohužel) poznat i z grafických efektů; ne že bychom v případě původní hry byly zvyklí na nějaké grafické orgie, standardy jsou však dnes již přeci jen trochu jinde. Jako vždy bude ovšem nejlepší počkat si první větší představení hry, z něhož bychom si teprve mohli udělat nějakou konkrétnější představu o tom, jak asi Serious Sam 2 bude vypadat. Doufejme, že se tak stane již na blížícím se herním veletrhu E3.

UPDATE: Nemusíme čekat ani na E3! Na internetu se dnes odpoledne objevily další dva nové screenshoty ukazující zběsilou akci v ulicích města a divokou přírodu s několika monstry na pozadí. Tak ať se vám líbí!

 

Zdroj: Worthplaying, Seriously

Váš názor Další článek: Jak se líbí Honor systém ve World of Warcraft

Témata článku: , , , , , , , , , , ,