Serious Sam 4 dorazí s kvéry na všechny strany už koncem léta

A že jsme se pár let načekali.

Společnosti Croteam a Devolver Digital právě oznámili vydání hry Serious Sam 4. Prequel celé herní série bude vydán v srpnu, a to na SteamuGoogle Stadia

Je to už nějaký ten rok, co jsme se mohli podívat na tuto hru. Serious Sam 4 byl poprvé odhalen v roce 2013 a částečně byl financován společností Humble Bundle. Krom tohoto oznámení bylo ke hře vydáno několik videí, které najdete níže. V těchto videích uvidíte nepřátele, arzenál zbraní, hudbu, bitvy a systém Legion. 

Lidstvo je podmaněno. Mentalova horda se v plné své síle šíří celým světem a za sebou nechává jenom zničenou a poraženou lidskou civilizaci. Earth Defense Force je poslední skupinou odporu, je to skupina sakra těžce vyzbrojených maníků - kterou vede Sam „Serious" Stone.

  • Nepřátelské hordy: Kultovní obsazení mimozemských nepřátel se vrací a s sebou vzali pár nových posil. Prostřílejte se skrz neuvěřitelnou přesilu Mentalových přisluhovačů a postavte se znova do cesty starým známým parchantům. 
  • Šílený arzenál: Zvolte si své pracovní pomůcky ke každé situaci a vyzbrojte se  několika devastujícími zbraněmi. Drťte nepřátelské hordy pomocí mocné dvouhlavňové brokovnici, minigunem, který má vždy poslední slovo či nabroušeným odpalovačem řetězových pil. Vylepši si své hračky a užij si krásu čirého násilí naváděných raketometů či mocného laserového paprsku samotné smrti.
  • Kooperativní gameplay: Kampaň bude dostupná pro vlky samotáře, nebo si můžete příběh odehrát se svými až čtyřmi parťáky v online kooperativním režimu. Projděte vzrušujícími hlavními úkoly a vedlejšími questy. 
  • Legion systém: Serious Sam 4 uvolní některé ze svých největších momentů z herní série. Projdi si historií znova díky novému systému Legion. 

Hra je nyní dostupná na předobjednávku a mimo to si momentálně můžete pořídit jiné hry Serious Sama, které jsou ve slevě až 90%.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole