Server CzechRO je zpět v novém

Ragnarok Online má u nás stále početnou fanouškovskou základnu, a tak není divu, že se administrátoři serveru CzechRO rozhodli pro jeho znovuzrození.
Server CzechRO je zpět v novém

Je tomu už nějaký ten pátek, co jsme psali o českém free-serveru korejské MMORPG Ragnarok Online. Od té doby uplynulo mnoho vody v královstvích Rune-Midgardu, ale server běžel stále, až do nedávné doby. Administrátoři se totiž rozhodli veškeré postavy vymazat, nasadit nejaktuálnější možné nastavení podle oficiálního serveru iRO (s výjimkou vyšší rychlosti získávání zkušeností a předmětů) a rozjet vše znovu pod názvem CzechRO: Homecoming.

  

Celý přechod už je skoro měsíc v beta testování, od soboty 27.8. se pak má opět rozběhnout soukolí pohánějící českou odnož jedné z nejoblíbenějších her na světě. Stále můžete počítat s desítkami a stovkami 2D postaviček pochybujících se po detailním 3D světě a bojujícím proti různým zrůdám. Probojujete se od naprostého novice přes základní povolání až k reinkarnaci a opětnému získávání vylepšeného povolání. To vše je stále možné zcela zadarmo.

  

Stačí si totiž jen stáhnout herní klient, zaregistrovat se a začít hrát. Další příběhy záleží jen na vás - zda se dáte na cestu boje, šípů, či magie, nebo raději budete vyrábět lektvary a prodávat ve městech, případně třeba jako bard likvidovat nepřátele za pomocí loutny. Tým správců vás zve na svůj server. Bližší informace o serveru a blížícím se CzechRO: Homecoming objevíte na webu serveru.

Související články
  1. Galerie: Ragnarok Online 2
  2. Preview: Ragnarok Online 2 – další korejská trefa?
  3. GALERIE: Ragnarok Online 2 a další tituly
  4. Ragnarok Online - na českých serverech korejského zázraku
  5. Plnou parou do světa online her - část druhá
  6. Final-RO: Další český Ragnarok server je otevřen

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A