Šestice klasických her bude za dvě stovky

Společnost CD Projekt nás informovala, že do svojí edice Nová extra klasika přidává šestici osvědčených titulů. Každá z těchto her bude v prodeji za necelé dvě stovky korun u nás, případě o padesátikorunu dráž na Slovensku.

Nad nabídkou nových her za výhodné ceny zajásají zejména stratégové, kteří v šestici titulů naleznou vesmírný Homeworld 2, starověký Children of the Nile a futuristický Warhammer 40.000: Dawn of War, hru roku 2004 podle Doupěte. Na pomezí žánrů pak stojí ještě taktičtí Worms Forts: V obležení a RPG Hammer and Sickle. Nesmíme však zapomenout ani na akční Chronicles of Riddick, jako příběh okolo stejnojmenného filmu. Jako vždy jsou všechny hry v profesionální české verzi a navíc se dají použít pro soutěž 1+1=3, čili po zaregistrování dvojice her z Nové extra klasiky dostanete jednu navíc zdarma.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole