Šestice obrázků hry Red Ninja: End of Honor

Společnost Vivendi Universal Games dnes oznámila přípravu nové hry pro konzole PlayStation 2 a Xbox. Bude jí akčně dobrodružný titul Red Ninja: End of Honor, vyvíjený novým japonským vývojářským studiem Tranji, které se chce uvést do herního světa různorodým novátorským stylem, který bude smíchaný z prvků akce, dobrodružství, plížení a boje. Tyto herní elementy budou umístěny do prostředí japonské historie, kterou nám přiblíží příběh napsaný slavným japonským filmovým režisérem (Shinsuke Sato).

   

Ve hře se přesuneme do období feudálního Japonska kolem roku 1500, kdy se sváděly mnohé bitvy mezi jednotlivými rody. Samurajové po letech válčení už byli natolik zdecimováni, že nebyli takovou vojenskou silou, která by se hodila jednotlivým rodům pro své účely. Proto na scénu vstupují ninjové, mocná síla nové doby.

   

Ve hře se zhostíte role Kurenai, ženské postavy, která ovládá umění ninjů. Jejím životním krédem je najít a zničit Black Lizard Clan, aby pomstila smrt svého otce. Její oblíbenou zbraní je smrtící Tetsugen, smrtící zbraň na boj z blízka i z dálky. Hlavní hrdinka zná mnoho způsobů jak uniknout řadě nepřátel či jak se dostat z nepříjemných situací. Nebude chybět ani tradiční převleky či ženské umění svádění a rozptýlení. Kromě zbraně Tetsugen bude mít hráč možnost použít dalších zbraní, jako jsou např. dýmovnice,  výbušniny a jiné pro likvidaci nepřátel.

Související informace (Red Ninja: End of Honor):
Výrobce hry: Tranji
Distributor hry: Vivendi Universal Games
Předpokládané datum vydání: Podzim 2004

Zdroj: Gamer´s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |