Settlers: Heritage of Kings dostanou datadisk

Settlers: Dědictví králů jsou poměrně úspěšnou strategií (viz naše recenze) a tak se vývojáři z BlueByte rozhodli zapracovat na datadisku. Ten by nám měl přinést pokračování příběhu hlavního hrdiny Daria v nové kampani. A co by to bylo za datadisk bez nových vymožeností. Klasicky přibyde pár nových budov, k tomu ale jedna specialitka - možnost stavět mosty. Konečně budeme moci přejít řeku kde chceme my a ne kde se zachtělo tvůrcům.

A nebo to můžeme obejít ještě jinak, protože autoři přiloží mocný editor map, takže pokud chceme někde řeku překonat, nemusíme si ani most stavět. Můžeme se také těšit na trojici nových hrdinů, každý z nich bude mít unikátní schopnost. A aby toho nebylo málo, můžeme se spolehnout na přítomnost několika nových jednotek. Pokud se už těšíte, jistě překousnete i němčinu v ukázce.

Download (trailer, 20 MB): Doupě

Zdroj: Gamershell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole