Shadow Company vystupuje ze stínu

Pár informací o připravované taktické hře od UbiSoftu.

Jednu z ohlášek tohoto týdne obstaral UbiSoft se svým dílem Shadow Company: Left for Dead, což není nic jiného než realtimová taktická hra. Existence Shadow Company už je sice nějaký ten čas známa, ale autorská firma se tento týden pochlubila několika novými detaily. Ovládat budete elitní jednotku žoldáků, přesněji řečeno jich vám dají k dispozici až 12 najednou, přičemž každý z nich se může pyšnit unikátními vlastnostmi a dovednostmi (popřípadě se může stydět za unikátní nedostatky a charakterové vady :-). Před každou misí si sestavíte ze svých mužů tým ideální pro daný úkol tak, aby jejich zbraňové zaměření nejlépe vystihovalo kritickou situaci na place. Vhodným výběrem mužů a pozorně zvoleným vybavením byste měli zamezit situaci, kdy akce zamrzne na tom, že vám v bojovém týmu chybí specialista na výbušniny, když zrovna potřebujete vyhodit do vzduchu muniční sklad. Výzbroje k rozdělování je habaděj, zřejmě se budete jen těžko rozhodovat, co na svoje vojáky navěsit. Neexistuje pouze jediný způsob, kterým lze mise úspěšně dokončit, můžete volit z několika možných variant a je rozhodně příjemné, že nemusíte odhadovat, co asi tak autoři považovali za správnou strategii.

     

Jak jste již mohli usoudit z obrázků, prostředí je plně ve 3D, terén má být dynamický, takže ve sněhu a písku zůstávají stopy - důležitá to pomůcka pro snadné odhalení nepřátelského hnízda. Pohybovat se však budete nejen ve sněhu a písku, vojenská služba vás zavede do prostředí tropických ostrovů, do tundry, na poušť, mezi horské hřbety a ještě ledaskam jinam. Kampaně budou obsahovat více úkolů, udává se až osm v jedné misi, a spolu s faktem, že se mají odehrávat v opravdu rozlehlých prostorách, to vypadá na slušně dlouhou zábavu. Realistické fyzikální modely jsou u takto ambiciózního projektu samozřejmostí. Možnost multiplayeru pro maximálně 16 hráčů výčet super vlastností Shadow Company vhodně uzavírá.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce