Shadow Warrior 3 se odkládá na příští rok. Vývojáři oznámení doprovází novým trailerem

Šílená FPS střílečka se samurajem Lo Wangem v hlavní roli se měla s novým dílem vrátit na naše obrazovky ještě letos. Nakonec se ale vydání odkládá na příští rok.

Odkládáním her je nabitý i celý letošní rok a nevyhnulo se ani polskému studiu Flying Wild Hog. Pokračování jejich novodobého zpracování série Shadow Warrior k nám dorazí až na začátku příštího roku. Přesného data jsme se zatím bohužel nedočkali. Místo toho se s námi vývojáři podělili o další naleštěný trailer.

Důvod, proč k odkladu došlo, neznáme. Dost možná je to podobné jako v ostatních takových případech a na vině je pandemie, která zkomplikovala vývoj nejednoho projektu. Shadow Warrior 3 nicméně není to jediné, co v kancelářích Flying Wild Hog vzniká. Letos odhalili svoji další novinku jménem Space Punks, kterou si na PC můžete vyzkoušet v předběžném přístupu.

Pokračování Shadow Warriora by se mělo vrátit ke stylu prvního dílu. Místo looter-shooteru by tedy měl jít více směrem tradičních FPS stříleček. Hlavně ale dokáže zaujmout svým neotřelým stylem. 

Váš názor Další článek: Returnal s novým updatem získal možnost ukládání průchodů a fotomód

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,