Sherlock Holmes Chapter One má datum vydání. Verze pro starší konzole se opozdí

Studio Frogwares, které můžete znát jako autory The Sinking City, konečně odhalilo, kdy se můžeme těšit na nového Sherlocka.

Sherlockův Chapter One, ve kterém se podíváme do začátků tohoto slavného detektiva, byl oznámen už loni. V novém traileru nám autoři představili nejen záběry přímo z hraní, ale hlavně datum vydání. Do dalšího tajemného případu se pustíme 16. listopadu. Platí to ale pouze pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X. Hra je stále plánovaná i na PlayStation 4 a Xbox One, ale Frogwares potřebují více času na jejich dokončení. V tomhle případě jde nejspíš o to, aby hra běžela dobře i na slabším hardwaru. 

Chapter One představí Sherlocka v dosud neviděném světle, kdy je mladý, nerozvážný a naivní. Teprve získává svoji reputaci. Ve vyšetřování případů budete mít volnější ruku. Kromě hlavní dějové linky nebudou chybět ani vedlejší příběhy. 

Společně se s jeho nejlepším kamarádem Jonem se vydává na ostrov ve středozemním moři v 19. století. Není to ale John Watson, kterého znáte z těch populárnějších příběhů. Ani zdejšímu městu není cizí politická korupce a temné podsvětí. Pomocí dedukce budete nejen řešit případy, ale pomůže vám i při střetu s nepřítelem. 

Zdroj: wccftech.com

Váš názor Další článek: WarioWare: Get It Togerher! - rychlovka ideální na párty | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,