Shogun Warrior: The Lost Army

Shogun Warrior: The Lost Army je chystaný titul ze stáje společnosti Namco, který vyvíjí studio Box Clever Interactive. Již z názvu je patrné, že hráč ve hře zavítá do japonských luhů a hájů, aby v roli jednoho ze šlechticů vybudoval vlastní armádu, vycvičil ji a postupně dobyl všechna nepřátelská území.

   

To samozřejmě nebude vše - počas hraní na vás čeká i nespočet postraních úkolů a hlavně desítky bitev, které by měly vynikat především rozdílností situací; jednou si vyzkoušíte dobývání hradu, podruhé třeba námořní ostřelování. Ve skrze se jedná o klasickou RTS, s tou výjimkou, že vyjde pouze na Nintendo DS. Taktické možnosti tak díky dvěma displeyům budou mnohem bohatší; jeden by měl sloužit jako "taktická mapa" pro plánování bitev a dalších akcí, v tom druhém by se real-time měl zobrazovat aktuální průběh mise.

    

Samozřejmostí bude Wi-fi multiplayer s podporou až šestnácti hráčů. Hra vyjde již v říjnu tohoto roku.

Zdroj: M-Gaming, TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole