Šílení Animáci ve hře, ze které určitě zešílíte

Konečně se budeme moci se šílenými Animáky setkat i na našich monitorech, a to v 3D plošinovce  Animaniacs: The Great Edgar Hunt.Tato hra – (překvapivě:-) založená na filmové licenci společnosti Warner Brothers, kteří dodnes se svými Animáky sbírají ceny Emmy - nás zavede do barevného a bláznivého světa. Ten bude rozdělen do šesti rozsáhlých úrovni, ve kterých na vás čeká spousta postav známých z televizní obrazovky, navíc, s profesionálním nadabováním.

  

Voice-acting by měl být na vysoké úrovni, posouvající celkový dojem o třídu výš, než u běžných her tohoto žánru. Skrze tyto úrovně, jež budou plné rozmanitých záporňáků a překážek, se budete postupně prokousávat v kůži tří Animáků - Wakko, Yakko a Dot.

Animaniacs: The Great Edgar Hunt je vyvíjena studiem Warthog a do evropských obchodů přijde v květnu, v Americe se dočkají o měsíc později. Zahrát si ji budeme moci na všech třech současných konzolích - Xbox, PS2 a Game Cube.

Zdroj: Worthplaying, Gamershell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole