Silent Hill 3 a Apocalyptica pro PC v listopadu

A to není vše od CD Projektu. Ten dnes také oznámil, že přinese na český trh hry Silent Hill 3 a Apocalyptica od známé japonských vývojářů z Konami již v listopadu tohoto roku. Silent Hill 3 přichází ve vylepšené konverzi pro PC z famózního třetího dílu nejprodávanější hororové série pro PS. Silent Hill 3 je největší, nejambicióznější a nejnapínavější titul této série, který vám nažene husí kůži a jehož složitá zápleta spolu s kombinací rébusů a akce vás nadlouho připoutá k počítači (recenzi PS2 verze naleznete zde. V listopadu se můžeme těšit i na fantastickou 3D akci pro PC Apocalyptica, ve které se odehraje poslední a rozhodující boj mezi dobrem a zlem.

     

Apocalyptica

Apocalyptica je akční hra, kde hráč převezme roli technologicky superpokročilého, avšak po stránce víry středověce založeného vojáka budoucnosti, jenž vede svůj tým počítačem kontrolovaných spolubojovníků do epického boje proti armádám Neo-Satana. Pohled třetí osoby poskytuje možnosti nejen klasické akce, ale také mlátičky a týmové střílečky zároveň. Gotická architektura budoucnosti vyhání atmosféru do nejvyšších možných obrátek.

     

Silent Hill 3

Silent Hill 3 i Apocalyptica budou vydané v anglické verzi s českou krabicí a manuálem za cenu 1499,- Kč. Silent Hill 3 bude bohužel distribuován jen na DVD.

Zdroj: tisková zpráva

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |