Silent Hill HD Collection bude obsahovat původní dabing

Bohužel ale jen u druhého dílu. V trojce uslyšíte pouze nové dabéry.
Silent Hill HD Collection bude obsahovat původní dabing

Jen málokomu se podařilo své fanoušky rozčílit tak, jako Konami se Silent Hill HD Collection. Tak předně, v celé kompilaci se z jakéhosi nepochopitelného důvodu nenachází čtvrtý díl. To by se ještě dalo překousnout, nicméně tvůrci se rozhodli také k úplnému předabování SH2 a SH3, což byla pro některé poslední kapka.

Naštěstí se ledy hnuly a Konami se původním obsazením druhého dílu domluvilo, díky čemuž si budete moci vybrat, s jakými hlasy hru spustíte. To se ovšem netýká třetího dílu, u kterého bude k dispozici pouze nový dabing. Můžou za to prý blíže nespecifikované technické a logistické problémy.

sh_2_hd.jpg

Tomm Hulett z Konami napsal na Facebooku: "S hrdostí oznamujeme, že si v Silent Hill HD Collection budete moci u Silent Hillu 2 zvolit původní dabing.  Znamená to, že si staří i noví fanoušci budou moci užít hru s předělaným moderním dabingem, stejně jako s původní nahrávkou z roku 2001."

"Producent Devin Shatsky a já jsme se o tohle snažili dlouhou dobu, proto je úžasné, že jsme mohli vytvořit definitivní SH2 zážitek."

Zdroj: Facebook
Dostupné pro: PS3
Žánr: Adventury, Akce | Hororová adventura
Výrobce: Konami
Začátek prodeje: 20. března 2012

Nejnovější komentáře