Singleplayer demo Breed je konečně tady!

Po mnoha odkladech a průtazích dnes německá společnost CDV zveřejnila betaverzi připravovaného dema své zajímavé a zejména ve světě velmi populární first-person střílečky Breed - ta vás zavede do daleké budoucnosti kolem roku 2500, kdy lidstvo čelí nebezpečí v podobě nové mimozemské rasy Breedů. Velikost zmiňované demoverze je 142 MB, o jejímž obsahu není prozatím více známo.

Chcete-li se o hře dozvědět více, neváhejte a přečtěte si naše preview, z něhož pochází také následující výňatek: "Breedové se postupem času vyvinou ve velmi ostříleného nepřítele, jejich zjevný nedostatek inteligence byl zcela kompenzován zuřivostí v boji. Válka trvala mnoho desetiletí. Zásoby pozemských zdrojů se díky tomu velmi ztenčily. Nakonec sice SVS zvítězí, ale kolonie jsou zdevastované a flotila poškozená do takého stupně, že není schopna dva roky trvajícího návratu na Zemi. Vyjma jediné lodi, bitevníku Darwin. Jemu velel legendární kapitán Saul Richter, vítěz více než dvou set bitev a potyček s Breedy. Když se Darwin vydal na dlouhou cestu domů, nebylo od posádky vůbec naduté očekávat hrdinské uvítání. Jenže nějak to prostě nevyšlo. Když Darwin dorazil k matičce Zemi, následovalo hrozivé zjištění. Útoky Breedů na kolonie byly pouze taktickým manévrem jak lidstvo připravit o většinu zásob a bojové techniky. Když se tak stalo, bylo více než snadné samotnou Zemi obsadit. Navíc ten typ Breedů, který se na naší planetě objevil, byl mnohem inteligentnější, silnější a vypočítavější než ten bojující v koloniích." 

Související informace (Breed):
Homepage hry: http://www.breedgame.com
Výrobce hry: Brat Designs
Distributor hry: CDV
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Rok 2003

Download (demo, 142 MB): Gamer`s Hell

Zdroj: Gamer`s Hell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce