Singles 2: Triple Trouble - reparát největšího konkurenta Sims

Ještě ani nevyprchalo zklamání z prvního dílu Singles a už tu máme bližší informace o připravovaném pokračování "simulátoru života", jenž se rovněž snaží konkurovat slavné sérii The Sims. První díl slavil úspěch snad jedině v domácím Německu, o to větší má však "dvojka" ambice.

  

Jistě nejvýraznějším posunem vpřed bude nový grafický engine, který by měl nabídnout ještě realističtější obličeje, pohyby postav a vůbec se ještě více přiblížit skutečnému lidskému výzoru. Vylepšení se dočkáte i v rámci herních charakterů, tentokrát budete mít k dispozici až tři najednou - milostné trojúhelníky tedy budou každodenním chlebem, o které by se měl postarat i romantický, blíže nespecifikovaný příběh. Více informací prozatím bohužel zveřejněno nebylo, spokojit se musíte s šesticí pěkných obrázků.

  

Zdroj: IGN

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole