Skladatel soundtracku k The Last of Us 2 prozradil, že hra vyjde "už brzy"

Fanouškům jednoho z nejsilnějších herních příběhů posledních let konečně svítá naděje, že by se pokračování The Last of Us mohlo blížit.
Skladatel soundtracku k The Last of Us 2 prozradil, že hra vyjde "už brzy"

The Last of Us: Part II je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her, rádi bychom řekli "roku 2019", jenže to zatím nemůžeme. Datum vydání pokračování úspěšného titulu od Naughty Dog totiž ještě není potvrzené. Čím dál více spekulací a nyní také neoficiálních informací od lidí spojených se hrou ale tvrdí, že se dočkáme pokračování The Last of Us už v tomto roce. 

Skladatel soundtracku Gustavo Santanolla teď navnadil všechny fanoušky, kteří byli na jeho koncertu a díky síle internetu velmi záhy také všechny ostatní fanoušky The Last of Us. Na Redditu se totiž okamžitě objevilo video, na němž se o blížícím pokračování příběhu Ellie zmiňuje s odkazem na blížící se vydání. 

Připomeňme si, že The Last of Us: Part II ukázalo první herní záběry na E3 a naprosto suverénním způsobem "ovládlo" konferenci Sony, na níž bylo největším tahákem. Hra všem okamžitě učarovala a vzbudila mezi hráči silné podezření, že je ukázka kompletně skriptovaná a že by se mohlo jednat o grafické zpracování, které by odpovídalo příští generaci konzolí. I proto potom byli někteří z hráčů tak trochu skeptičtí ohledně data vydání. Dočkáme se opravdu ještě v době vrcholu PS4?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play