Skladatel soundtracku k The Last of Us 2 prozradil, že hra vyjde "už brzy"

Fanouškům jednoho z nejsilnějších herních příběhů posledních let konečně svítá naděje, že by se pokračování The Last of Us mohlo blížit.
Skladatel soundtracku k The Last of Us 2 prozradil, že hra vyjde "už brzy"

The Last of Us: Part II je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her, rádi bychom řekli "roku 2019", jenže to zatím nemůžeme. Datum vydání pokračování úspěšného titulu od Naughty Dog totiž ještě není potvrzené. Čím dál více spekulací a nyní také neoficiálních informací od lidí spojených se hrou ale tvrdí, že se dočkáme pokračování The Last of Us už v tomto roce. 

Gustavo Santaolalla (The last of us soundtrack composer) just said that TLOU2 is coming very soon. from r/thelastofus

Skladatel soundtracku Gustavo Santanolla teď navnadil všechny fanoušky, kteří byli na jeho koncertu a díky síle internetu velmi záhy také všechny ostatní fanoušky The Last of Us. Na Redditu se totiž okamžitě objevilo video, na němž se o blížícím pokračování příběhu Ellie zmiňuje s odkazem na blížící se vydání. 

Připomeňme si, že The Last of Us: Part II ukázalo první herní záběry na E3 a naprosto suverénním způsobem "ovládlo" konferenci Sony, na níž bylo největším tahákem. Hra všem okamžitě učarovala a vzbudila mezi hráči silné podezření, že je ukázka kompletně skriptovaná a že by se mohlo jednat o grafické zpracování, které by odpovídalo příští generaci konzolí. I proto potom byli někteří z hráčů tak trochu skeptičtí ohledně data vydání. Dočkáme se opravdu ještě v době vrcholu PS4?

Nejnovější komentáře