Skvělý horor Alien Isolation v prosinci dorazí na mobily. Bez kompromisů

Mobilní verze nabídne zcela kompletní zážitek, který známe z velkých platforem.

Alien Isolation byl výborný horor a jeden z nejlepších titulů s využitím licence Vetřelců, které jsme kdy hráli. Jeho oznámení pro mobilní platformy iOS a Android nás tedy velice těší. Tam dokonce dorazí už brzy, konkrétně 16. prosince s cenovkou 13 euro. A dle tvůrců oproti velkým platformám nebude postrádat vůbec nic. 

Hra nabídne kompletní původní zážitek se všemi DLC přídavky. Samozřejmostí je ovládání, přizpůsobené ovládacímu displeji a kompletně upravitelné uživatelské rozhraní, abyste si užili sci-fi honičku přesně tak, jak se vám to líbí. 

Vývojáři také slibují, že jde o mobilní verze zcela bez kompromisů, takže se můžete těšit na grafickou kvalitu srovnatelnou s velkými platformami. Co je na tom pravdy se ostatně dozvíme už brzy.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Chystané RPG ELEX II ukazuje pět hratelných frakcí v novém traileru

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,