Skydance s Marvelem pracuje na příběhové akční adventuře. Tým vede Amy Hennig

Marvel s půjčováním svých komiksových licencí herním studiím nekončí. Tentokrát dostane šanci nově zformované studio Skydance New Media.

Se Strážci galaxie to nedopadlo vůbec špatně a je vidět, že o herní adaptace komiksovek od Marvelu mají hráči zájem. Dnes se ke studiím, kterým Marvel propůjčil svoji licenci, přidal tým Skydance New Media, pro který to bude první velký projekt. Máme se těšit na narativní akční adventuru s originálním příběhem vytvořeným čistě pro potřeby hry zasazenou do Marvel Univerza. 

Studio dala dohromady dvojice zkušených vývojářů. Amy Hennig můžete znát hlavně díky Uncharted. Julian Beak pak do Skydance New Media přešel z Electronic Arts. Se svým týmem prý chtějí protlačit novou kategorii interaktivní zábavy zaměřené na příběh, kterou označují jako "průlomové spojení her, filmu a televize".

"Nemůžu si představit lepšího partnera pro naši první hru, než je Marvel. Marvel Universe symbolizuje akci, záhady a napětí adventurního žánru, který zbožňuji a dokonale se hodí k interaktivnímu zážitku. Je pro mě ctí, že můžeme vyprávět originální příběh se vší lidskostí, komplexností a humorem, a že můžeme umožnit hráčům zahrát si za hrdiny, které milují," uvádí Hennig v tiskové zprávě.

"Amy nasazuje laťku příběhových adventur už dlouho a jsme rádi, že takový talent a zkušenosti uplatní v týmu New Media ve Skydance," říká Jay Ong, výkonný vicepresident a ředitel Marvel Games. "Jejich ambice a vize tvořit inovativní zábavu za pomoci Marvel IP byla zřejmá už po prvním setkání. O více se s fanoušky podělíme až přijde správný čas."

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Dr. Dre už prý tvoří hudbu pro další díl Grand Theft Auto, tvrdí Snoop Dogg

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Recenze hry Call of Duty: Warzone 2.0. Mega úspěšný battle royale se hlásí v novém a velmi povedeném provedení

Recenze hry Call of Duty: Warzone 2.0. Mega úspěšný battle royale se hlásí v novém a velmi povedeném provedení

Pozvání do válečné zóny od tvůrců Call of Duty navíc zcela zdarma? To je nabídka, která se neodmítá! Podaří se vývojářům rozšířit už tak obří fanouškovskou základnu?

Michal Drmla
Call of Duty: WarzoneRecenzePC
To nejlepší z The Game Awards 2022: Death Stranding II, Transformers, Suicide Squad a spousta dalších

To nejlepší z The Game Awards 2022: Death Stranding II, Transformers, Suicide Squad a spousta dalších

Poslední velká herní akce tohoto roku je za námi a kromě předávání cen došlo na oznámení spousty zajímavých projektů.

Martin Nahodil
The Game Awards

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách